Оскорбляю всячески• 28 мая 2024
Одеса, прилет только что. Все еще хотите на море?
Промежуток между прилетом Искандера и объявлением тревоги прошло 4 минуты. Добежать с пляжа куда-то не успеете. Все еще хотите на море в Одессу?
Где тут 0?• 28 мая 2024
Ответ дляБез комплексів
Удалено администрацией...
Играю_на_кларнете• 28 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
Так а нащо писати що всюди небезпечно? Це бісить і то дуже. Так небезпечно що по 15 тис бомжарники здають впо.
Небезпечно дійсно скрізь.Прифронтові це найбільше дійсно Бомжарники здають впо ,треба дійсно за таке розстріл .
І за корупцію в першу чергу ,на місці
Ответ дляМагиня
Вы определитесь уж, где находитесь. Во Львовской области или в Харькове))))
Я так бачу ви мій фанат) раз пам´ятаєте мої походеньки, чи покатушки, тому розкажу за цей травень.
Травень зустріла на Львівщині, запланувавши на кінець місяця поїздку в Харків, на консультацію (дитина повністю завязана на Харкові в плані медицини).
Але трапляється позапланова річ, близький родич іде в ЗСУ і я в середині травня за 10 хвилин збираюсь, годин за 18 з львівської провінції добираюсь до Харкова, вирішую певні родинні моменти, їду назад, бо дитина ж лишилась на Львівщині, закінчує навчальний рік.
Наприкінці травня їду до Харкова вже планово.
Якшо тут є адміни, можете поцікавитись у них, звідки я пишу) адміни все бачать і не збрешуть)