Весёлая морковка• Изменено 28 мая 2024

Як понизити лібідо в жінки?

Зараз період овуляції, відчуваю сексуальну тягу, з чоловіком живемо погано, сексу не має, мені заважає це, ще й закохалася,в старшого чоловіка, хочеться з ним перес пати, як вгомонити себе, свої гормони, не хочу я думати про секс, мені зараз не до сексу.
АяВсёЗнаю• 28 мая 2024
Когда не до секса, то и мыслей о нем нет. Я с высоким либидо, но уже полгода мое тело мертвое на столько, что даже забыла думать о нем. Если организм хочет, значит все у вас ок. Снимите напряжение мастурбацией и ничего не снижайте специально.

СирОжино пирОжино• 28 мая 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я в депрессии уже год, маленький ребенок, гора проблем, а секса порой, особенно утром хочется, и желание прям нестерпимое. Это я к чему? Что желание секса не зависит от настроения и занятости.
Котики-муркотики• 28 мая 2024
Я б вам позаздрила з лібідо
автор Весёлая морковка • 28 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Я б вам позаздрила з лібідо
Ви знаєте в мене після родів, після війни оце воно тільки повернулася ця хочуха і я не знаю, що з нею робити, бо толком не має з ким.
Единорог помог• 28 мая 2024
Ніяк,тільки секс допоможе.Мастурбація до одного місця,люблю саме секс.І всі поради чимось зайнятися,то таке.В мене діти погодки,дуже втомлювалася,але секс завжди був.