Допустим подростка вывезли в 16 лет на законных основаниях. Срок действия паспорта закончился когда парню исполнилось 18 и несколько месяцев.
Теперь он что политический бомж ?
Никто не вернётся в Украину после 18 лет делать загран.
Точно так же и с мужчинами. Выезжал как отец троих детей, старшему ребенку уже исполнилось 18. Паспорт у мужчины закончился.
Тоже теперь бомж без заграна.
Или например мужчина вывез мать заграницу инвалида 1 группы. Мать умерла. Паспорт кончился.
Или инвалид оформил инвалидное после 24.02. Выехал. Паспорт кончился. Сейчас его инвалидное недействительно, нудно опять проходить.
Что делать таким людям ? Какой выход видите вы кроме возвращения в Украину?
Юристы что подскажите? Как легализоваться заграницей без документов ?
Теперь он что политический бомж ?
Тоже теперь бомж без заграна.
Ответ дляLora20
Страна тут не важна. Пишу ситуация не моя.
Можете ссылку дать что это за паспорт. О таком не слышала.
Я ж кожну країну не вивчала
В Німеччині точно є це, якщо вона цікавить, але на німецькій шукати лінь
В Данії ось закон
Параграф 7, пункт 4
Все давно працює
В Данії ось закон
Параграф 7, пункт 4
Все давно працює
Ответ дляIshoy
Делать за границей временный паспорт иностранца. Погуглите, в каждой стране такой есть
Єдина розумна відповідь!
Сірий паспорт, і одразу подавати на ВНЖ
в більшості країн - процедури, терміни максимально спростили.
Якщо вдасться вибити папір про відмову дп документ у видачі укр паспорта, то ще більше спростить весь процес
+ всюди є юр.контори які цим займаються, зараз то йде масово, ціни на послуги дуже помірні
Сірий паспорт, і одразу подавати на ВНЖ
Ответ дляLora20
Фактически как устроится заграницей если паспорт просрочен ? Никак
Как податься на ВНЖ если просрочен ? Никак
Даже банковскую карту не откроешь.
Квартиру как снять без документов ?
Машину не купишь
На права не сдашь
Даже банковскую карту не откроешь.
Квартиру как снять без документов ?
Машину не купишь
На права не сдашь
Якщо є тимчасовий захист то діючий паспорт не потрібен достатньо пластика той що видала країна, це стосується карт ,оренди, машини. З ВНЖ щось придумають.
Sentjabrinka• 28 мая 2024
Ответ дляPtashkaO
Єдина розумна відповідь!
Сірий паспорт, і одразу подавати на ВНЖ
На каком основании на внж подаваться? И если человек больше 3 месяцев находится в другой стране, у него уже есть внж, иначе это незаконное нахождение
Vlada-Maria• 28 мая 2024
Ответ дляPtashkaO
Єдина розумна відповідь!
Сірий паспорт, і одразу подавати на ВНЖ
Польща теж почала вже видавати
vetlanochka• 28 мая 2024
Ответ дляVlada-Maria
Польща теж почала вже видавати
Що почала?
Як він називається?
Ответ дляPtashkaO
Єдина розумна відповідь!
Сірий паспорт, і одразу подавати на ВНЖ
А що за сірий паспорт? Посвідчення особи без громадянства? Так громадянам України їх хіба дадуть?
Ответ для-Ань-
Зберігати як доказ, що ви все зробили для отримання паспорта, а вам незаконно відмовили.
Можливо зможете в свою користь використати письмову відмову.
Вивчати законодавство вашої країни проживання.
У кожній країні є вимога для іноземців - перебувати на території країни з дійсними документами. І в Україні така норма для іноземців існує.
Ответ дляdebor_a
Це документ, який надається для життя/пересування/легалізації людини, якщо його Батьківщина по політичних, економічних, релігійних чи інших причинах, не обслуговує громадянина в його країні перебування
Це я своїми словами, лінь перекладати дослівно
vetlanochka• 28 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Ви нормальна,не роблять? Потрібні облікові документи,в людей їх немає, оновлення в резерві нічого не дає,потрібен кюар код
Може штрих код? нормальна.
Ответ дляdebor_a
А без дійсних документів у країні перебування він стає нелегалом і його мають право видворити
У меня знакомая есть. Нахомутала там с подачей на карты побыта. В итоге выяснилось, что она нелегалка. Хоть и работала и платила налоги все время.
Она с юристом бегом в отдел по иностранцам в Варшаве. Ей дали международную защиту. Сказали если б не война - мы б вас депортировали с запретом на 2 года. А так не можем отправить человека в войну. Дали защиту.
Ответ дляPtashkaO
Єдина розумна відповідь!
Сірий паспорт, і одразу подавати на ВНЖ
Сірий паспорт не у всіх країнах є.В Польщі його отримати можна лише якщо є пмж
Ответ дляVlada-Maria
Польща теж почала вже видавати
Знаю
Краків, Вроцлав, Варшава - особливо молодь і студенти, масово кинулись їх оформляти, все дуже швидко проходить, оформлять і ті в кого паспорти ше термін дійсний
По спрощеній процедурі, з песель-укр, на побит подача, далі здати С1 і тоді обивательство
То що було вимогою, проживання 5років, для українців відмінили.
Ответ дляPtashkaO
Знаю
Що конкретно Польща видає?