ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 28 мая 2024
Сторонній чоловік
Чи нормально виглядає те, що знайомий дав мені цукерку прямо в рот?
Пацаааааааан• 28 мая 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та ні. Запропонував мені цукерки, я сказала, що не хочу. Він, я буду, що ти занята відкривай рота, я тобі дам. Я кажу ні, не хочу. А він всерівно це дробив.
Дебіл, що там казати. Я б послала. Це ще і пісюна тримав у туалеті тими руками до цього, як цукерну тією рукою пхати.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 28 мая 2024
Ответ дляПацаааааааан
Я згідна, я разів 5 сказала, що не хочу.
Пацаааааааан• 28 мая 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Мене цікавить, чи нормально так робити з його сторони? Та чому якщо я відмовила, він мені її запихав.
Не нормально, неповага повна до вас, як до жінки. Були б серьозні наміри, то так не поводив би себе. Таке відношення допустиме між близькими людьми, ну або робять що хочуть самі знаєте з ким. Справ би я з ним ніколи не мала, це точно. Таке собі панібратсво .
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 28 мая 2024
Ответ дляПацаааааааан
Ви праві, це порушення особистих кордонів