Через який час в більшості випадків сім´ї розпадаються?
Мама Павлика• 28 мая 2024
в мене кума так років 11-ть вже живе з чоловіком, то в різних країнах, а тепер в різних містах... Пару раз в рік вона до нього з дитиною їздить або він до неї. Не знаю чи це можна назвать родиною, вона зі своїми батьками, він зі своїми )
Inno4ka-ya• 28 мая 2024
А як живуть сім´ї моряків чи далекобійників? Все від конкретних людей і відносин залежить
HelloKitty18• 28 мая 2024
Ответ дляМама Павлика
І я маю знайому, яка з дітьми в Україні,а чоловік років 6 вже в іншій країні, ну важко їм психологічно.
K.Yurchenko• 28 мая 2024
Все залежить від стосунків. Якщо вони були не дуже ще до роз´їзду, то недовго мабуть.
Ответ дляMerilyn
Ну вот я хочу с ребенком выехать, а он не хочет. И чё теперь. Я за безопасность он за комфорт в своей квартире.
После свадьбы жили год ещё в разных городах. Я хотела оф в декрет уйти , как получилось так и ушла
От і цікаво, що чекає на такі сім´ї. Як скоро хтось піде на ліво. Як скоро люди стануть чужими.
Ответ дляЕвга-9246
Ну смотрите у меня есть много вариантов семей и людей. Кто то выехал спокойно и с вещами , а кто то вышел с документами и сломанной от обстрелов психикой.
Если разобрать эти два варианта то мне подходит первый. Все же мое здоровье одно и отвечаю за него я.
По идее при норм раскладах муж должен подтянуться, тем более я приглашаю.