Птица Говоруша• 28 мая 2024
Не можу з чоловіком знайти спільну мову, каже що я нічого не роблю
Живем у мене з моєю мамою вже 7р. Є діти малі. Пожили були на квартирі трішки, потім я порахувала що дорого і переїхали до мене, він правда зробив ремонт в ванній і прихожій. Рік назад померла його мама, дім маленький там вільний, я вже як випросила давай там жити, але туалет і ванну там треба зробити бо немає. Погодився але зараз на роботі є багато роботи, хоче доробити і там братися пристроїти. Я недавно пішла там прибрала трішки, павутиння, підлогу помила, килим скрутила бо треба його вже чистити. Сказав йому так некомфортно і постеле назад )) і щоб бистріше туди заселитись я нічого не роблю, йому не допомагаю а хочу з нього тільки щось. Він зараз ходе по врачах, тиск, панічні атаки, врач поставив тривожно депресивний стан, і я хіба не розумію чого його чіпаю цими розмовами і т.д.
А те що на мені 2 дитини, їсти, прибрати і т.д то так, нічого. І що в мене теж депресія і думки страшні, але я тримаюсь бо до дітей ніхто не подивиться, не нагодує, в мене немає просто іншого виходу ( мама допомагає, але зараз вона на літо в село на городи поїхала. Що я теж здоров´я рухнуло як ніяк родити двох дітей.
Він типу на роботі, гроші заробляє. Кажу я б теж працювала, каже то іди собі, а куди дітей діти то не думаю абсолютно і від цего мого питання відмахується і питає що я з нього хочу, чого прийшла до нього говорити (
Менша в садочку, старша закінчила перший клас, і куди її пристроїти щоб на роботу ходити я абсолютно не знаю (
Це я багато потребую зі сторони як?
Дякую 💐
Це я багато потребую зі сторони як?
Дякую 💐
КвартираЧья• 29 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Женщина должна быть счастливой , а не мудрой. А то что вы написали больше похоже на служение мужику
та тут половина ражи матни такое вытворяет! еще и на 2ух работах работают , чтоб штаны не сбежали
КвартираЧья• 29 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Так ему тревожное -депресивное расстройство поставили ещё.
Так что вполне хорошо, что он вообще в состоянии работать
представляю это нытье депрессивного нытика
КвартираЧья• 29 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Теща его приютила, где написано что он ее содержал
теща его из села еще и кормит, а тут уже и ее иждивенкой посчитали
КвартираЧья• 29 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Это оправдание, чтобы 7 лет сидеть дома?
конечно, а куда их ?
КвартираЧья• 29 мая 2024
Ответ дляKittyK
Не питання. Тільки чоловік розвернеться і піде. А вона лишиться. Вгадайте де будуть діти? Чоловік вже зараз в депресії. Думаєте забере дітей? Я закликала бути реалістом.
LiquidGlass• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Я думала помічником вихователя але він сказав що з/п мала краще сиди вдома
У нього токсична і нездорова поведінка. Жаліється що ви нічого не робите, але на всі ваші спроби щось зробити така негативна реакція - просто зарубає всі ваші ініціативи. І щодо ремонту, і щодо роботи... Він нічого не хоче змінювати - у нього ж то все добре, їжа завжди готова, речі випрані, дім чистий, до дітей нема діла. Гарно так пристроївся. Чесно, враження, що вам би було легше без нього. Бо хатня робота - це теж робота, тільки не оплачувана, і вона не може продовжуватись 24/7. Обоє мають її виконувати. Якщо його робочі години наприклад з 8 до 7, потім все - він чомусь має право відпочивати, то і у вас так само офіційний робочий день має закінчуватись коли-небудь, а не продовжуватись безкінечно. А це означає що він має долучатися так само до хатніх справ і догляду за дітьми у свій неробочий час як і ви, бо ви нічим не гірші від нього і не повинні працювати 24/7. З того що ви написали випливає що він тільки на роботу ходить і все. І шукає причини щоб нічого більше не робити не змінювати. Ніякі компліменти не змінять таке ставлення.
Він завжди не сприймав ласкаве слово чи це зміна після смерті його матері?
АяВсёЗнаю• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Я просто бачу що я горшки з ним не зклею ( не моя це людина, не моя ((
горшки бьют. причем здесь клеить?
Ответ дляПопихтю та й годі
Что то мне кажется, что скоро в домике мужа, муж будет жить с новой нормальной женой, а не с этой кишкомоткой ленивой.
І правильно зробить. У чоловіка робота зранку до вечора, потім підробіток, а дома дружина у мами під бочком день вилежала і увечері починає сношати мізки.
AmazingLady• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Він працює, і ввечері ще працює. Приходе пізно. І зранку йде. А я варюсь цілий день з своєю мамою, це мама але це тяжко разом в одній хаті
Приходе робе,главное шо двух детей наробили а ради дать не може ніхто
Кукарикуууууу• 29 мая 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Бедный муж 7 лет с тёщей жить
Ну нехай стане багатим))
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2024
Ответ дляПротру пилюку
Продленка во всех школах есть
В усіх школах Києва? В Дніпрі, наприклад, з початку війни немає
младокошкина• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Дитина в школі була з 8 до 11-12 години. Далі як?! Всі роботи я дивилась не один раз до 18 мінімум
Так у вас же мама может за детьми присмотреть. Я конечно тоже ленивая и избалованная, но вы превзошли меня
муха в кедах• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А я не роблю, а я не хвора? В мене теж депресняк і від дітей втомилась капець.
Я його вже 7 рік жалію, не прошу особо нічого. Але можна ж вже якось збиратись самим жити а не в мене з моєю мамою
Так то ж ваша ідея була жити з мамою.
ВсеПроВсехЗнаю• 29 мая 2024
Тут бачу всі радять авторці піти на роботу. А хіба чоловік від того зміниться??? Вот я теж працюю, дім великий, квіти, теплиця, іноземну вчу на курсах онлайн, двоє дітей 3 та 12 років, все організовую, на вихідних десь вибираємось, продукти, готування от реально все на мені. І що ви думаєте чоловік те цінить чи якось жаліє мене??? Ні, одна лише відмазка: чоловіки не мультизадачні і все тут. Тому піде автор на роботу чи ні нічого ж не зміниться.
Пиу!Пиу!• 29 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Авторка зміниться. Можете мне поверить, я тоже 4 месяца как вышла на работу с 10летнего декрета.
Ей через пару месяцев будет самой смешно с ее ’пошла повитирала павутиння, так натомилась, так натомилась’
ВсеПроВсехЗнаю• 29 мая 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну зміниться вона, а підриримки як не було від чоловіка так і не буде. Вона вже зараз пише, що краще самій, вийде на роботу то ще більше ця думка вкорениться
Пиу!Пиу!• 29 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Яка б думка в неї там не вкоренилась, а з роботою будь-який крок легше зробити. А так це просте бла-бла зараз. Піду-піду..Куди вона піде як вона на роботу вийти не може дітьми прикриваючись. В магазин по хліб вийде? Тому чоловіку ще не так легко від неї буде позбавитись
ГонУрова дівка• 29 мая 2024
А бабуся з городу не виходить, весь час в городі, за дитиною приглянути не може? Дитині 7-ми років в селі з бабусею просто рай... А взагалі ваша проблема, то не проблема, а так, сімейна розмова. Незрозуміло чому винесли на обговорення на форумі
руки_Крюги• 29 мая 2024
Так і не зрозуміла чому ви не працюєте, ледащо, а ще й на чоловіка гоните… яке їхало, таке здибало, сімейка маргіналів
Первая ласточка инфляции• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Підіть до того самого психолога що й чоловік. Буде підтвердження, що у вас теж хвороба
Пенек Возмездия• 29 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
Думаете вынос мозга автора лучше?
Первая ласточка инфляции• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Школа вже канікули ви що не в курсі? І школа була тільки до 11-12 години а далі?!
Мама моя в село зараз поїхала, читайте уважно
Дитину до мами в село
Сіґеле-міґеле• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Авторе, вам треба або розходитися, або прийняти його таким, який є. Прийміть той факт, що він не вміє заробляти грошей. І від цього вже відштовхуйтеся. Якщо вирішите залишитися з чоловіком, то ідіть працювати, бо ви дійсно дохєра від нього хочете в порівнянні з самою собою. А коли діти підростуть, то 100% вам кажу, стане фінансово легше, бо працювати зможете не по половині дня, а повноцінно.
Первая ласточка инфляции• 29 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Нужно работать не с утра до ночи, а головой. Обычно те кто работают якобы с утра до ночи просто не могут организовать свой график или создают видимость работы
Если все будут работать только головой, то кто будет ремонтировать, продавать, транспорт водить и т.д.?
Миссис Буркул• 29 мая 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Бедный муж 7 лет с тёщей жить
Тёща тёще рознь.
Лепешечка• 29 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
Це жах,шо Ви пишете. Наче чоловік це не людина,в просто машинка для заробітку,зламався-викинути. В тривожно депресивному стані на панічних атаках чоловіки можуть кінчати самогубством,якщо не лікувати, навіть якщо лікувати. Такі випадки знаю.Автору співчуваю,вона сама утомлена,і чоловік хворий.
Букет троянд• 29 мая 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Короче автор, в садку завжди шукають нянь. То ваша робота. Мала зі школи до Вас, лікарняні нормально дають. Йдіть туди працювати.
AmazingLady• 29 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass
Не кумарьие с теми за ними справками, если бы он жил один то и за них справ было бы в разы меньше. Сейчас работать нужно и зарабатывать. Шо то автор не стремиться, прикрывается хатними справа
Ну и да с мамами живут обычно ленивые жопы