люблю_тортики• 29 мая 2024

Нерухомість як інвестиція

Купили б житло в Коломиї або Надвірній, Яремче як інвестицію?
котопёс• 29 мая 2024
Будинок так

котопёс• 29 мая 2024
В яремче
Шиворот Навыворот• 29 мая 2024
Ні
Fashion_besties• 29 мая 2024
Будинок потрібно доглядати. Якщо під оренду - наймайте потім місцевих щоб контролювали, робили дрібний ремонт і т.і.
Якщо будинок стоятиме зачинений це недобре, бо потрібно взимку обігрівати.
ИМХОля• 29 мая 2024
Ні
Матраскин Брат• 29 мая 2024
Квартиру - так, будинок-ні
Love_Love_Love_• 29 мая 2024
Будинок віддалено в Україні це не інвестиція
База_птеродактилей• 29 мая 2024
Ні
автор люблю_тортики • 29 мая 2024
Чому ні?

автор люблю_тортики • 29 мая 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ні
Чому?
База_птеродактилей• 29 мая 2024
Ответ длялюблю_тортики
Чому?
Відповім питанням на питання : а що ви розумієте під інвестицією?
автор люблю_тортики • 29 мая 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Нерухомість, яку можна здавати або продати потім
Шиворот Навыворот• 29 мая 2024
Ответ длялюблю_тортики
Чому?
Яка прибутковість такої інвестиції?
Анчо Ус• 29 мая 2024
Ответ дляFashion_besties
І виходить не тільки взимку. Там вологість страшна цілий рік. Тобто пліснява та інші радощі.
В кого тако було• 29 мая 2024
Ви жмли в будинку,тим більше в такій місцевості як Яремче? Так, природа і краєвиди просто унікальні, краса неймовірна. Але на цьому із плюсів-все. Там нема ніякої інфраструктури. Там висока вологість, дощі часто. Той будинок буде у плісняви, якщо його експлуатувати періодично, а не весь час. Я більше тижня там не змогла,при тому що ми їздили на різні екскурсії, гуляли, відпочивали.
автор люблю_тортики • 29 мая 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ні
А що Ви розумієте під інвестицією у нерухомість?
База_птеродактилей• 29 мая 2024
Ответ длялюблю_тортики
Щось ліквідне й прибуткове. Я навіть в Чернівцях не купую, бо знаю, що потім продати швидко за нормальні гроші не зможу. А тут Коломия
Виниловая пластинка• 29 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Не більшк,як на Вінниччині,наприклад.
Ось другий місяць без опадів.
Коломия-це не гори
Виниловая пластинка• 29 мая 2024
Лише квартиру.
Однушку.
Завжди є гарний попит під здачу.

автор люблю_тортики • 29 мая 2024
Розглядаю також як варіант на випадок, якщо потрібно буде виїхати на якийсь час з дітьми у більш спокійне місце. Однокімнатна не підійде в такому випадку
Шиворот Навыворот• 29 мая 2024
Ответ длялюблю_тортики
За кордон краще їхати
автор люблю_тортики • 29 мая 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
За кордон краще їхати
Без чоловіка не поїду напевно
ИМХОля• 29 мая 2024
Якщо вже маєте зайві кошти, то краще інвестувати у нерухомість в Туреччині, Балі, на крайняк десь в Києві на Печерську або Арсенальній. В центрі (краще, навіть 1 поверх) під концептуальний шоу-рум.
Яремче дуже сумнівна інвестиція.
Кастрюлька• 08 июня 2024
Якщо плануєте жити там поряд і самостійно селити-прибирати-доглядати, можливо.
Або якщо якщо це ваш основний бізнес наприклад - подобова оренда.

В усіх інших випадках ні, тому що багато додаткових витрат на перегрітому зараз ринку - адже та кількість людей, яку наразі приймає захід країни, не є постійною і рано чи пізно спаде.
Відповідно, вам доведеться купувати нерухомість по задраному ціннику, а продавати вже за звичайним.

Краще вже просто землю наприклад. Або інші варіанти.
автор люблю_тортики • 08 июня 2024
Ответ дляКастрюлька

Дякую за пораду 🙏