Опля Картопля• 29 мая 2024
Чим загрожує позив до суду за борг за опалення?
У сестри декілька років борг за опалення, вона гасить поточні рахунки за гарячу воду и опалення, але старий борг не зменшується, там десь 40 тис грн. Сьогодні вона получила смс, що готується позив до суду від харківських теплових мереж. Хтось стикався з таким? Чим це загрожує? Чи можете щось порадити окрім того, щоб взяти кредит для оплати?
Цирк на дроті• 29 мая 2024
Только оплатить. Будет заочное решение суда . К сумме долга будут добавлены услуги суда, услуги юриста поставщика, услуги исполнителя (это 10% от суммы) долга. По итогу могут блокануть все карточки.
Добавлю: на суд вас никто вызывать не будет. Узнаете решение,могла блоканут карточки. Они двое имеют права не высылать по почте.
Сестре стоит хотя бы частично погашать старый долг. Тогда сумма меняется, и нет основания для суда.
КвартираЧья• 29 мая 2024
Перепадут решение суда в исполнительную, а там будут блокировать счета, изымать имущество могут
Стріляний птах• 29 мая 2024
40 тис.... Це ж скільки вона років не платила?
По темі вам написали +можуть заблокувати рахунки прописаних, була тут вже тема, пошукайте в пошуку
Опля Картопля
• 29 мая 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Зрозуміла, дякую
ТигрЛьвович• 29 мая 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Основание есть до полного погашения долга, там ещё 3% и инфляция потянут нормально с 40 тысяч..
Глас_Народа• 29 мая 2024
очень спорный вопрос! знаю должников и по 200 тыс-ничем суды не закончились
Мотористка• 29 мая 2024
Если есть имущество и банковские счета, то госиполнитель наложит на них арест.
Сиренькая• 29 мая 2024
Ответ дляГлас_Народа
Что значит ничем? Их даже в суд не вызывают, заочное решение и все
Глас_Народа• 29 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
конкретные случаи знаете? Это всё слухи
Глас_Народа• 29 мая 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
То лише смс, не факт, що подали. Це автоматична розсилка.
10000%
Опля Картопля
• 29 мая 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ні, там написано, що готується позив. Зрозуміло, що ще не подали, скоріш за все. Вона зателефонувала у ХТС з питанням, чи можлива реструктуризація, але вона ВПО, зараз не в Харкові. Її перенаправляють по різним номерам, ніхто нічого сказати не може. Намагається дозвонитися до того, хто щось підкаже.
Глас_Народа• 29 мая 2024
Ответ дляОпля Картопля
это пугалки, такое многим шлют, моим знакомым слали
ничем это не закончилось, в Киеве уйма таких случаев
Осенью в 2р поднимут отопление и что всем делать???
Стріляний птах• 29 мая 2024
Ответ дляОпля Картопля
Ну як ніхто нічого не каже?
Їй сказали, що треба її особиста заява, правда?
Дистанційно це не оформлять.
КвартираЧья• 29 мая 2024
Ответ дляГлас_Народа
конкретные случаи знаете? Это всё слухи
Какие слухи? Это реальность. Так это работает.
Бегущаяпо• 29 мая 2024
у нас в доме очень много людей с долгами в два раза больше, не знаю не единого случая что б суд подали. Киев
Опля Картопля
• 29 мая 2024
Ответ дляСтріляний птах
Там цікава історія була. Вона передавала показники лічильників за гарячу воду лише на сайті водоканалу. І платежи приходили за гарячу воду в районі 500 грн, вона сплачувала. А потім ХТС прислав квитанцію із сумою 40 тис. Вона туди побігла, а їй сказали, що треба було ще подавати показники на сайті ХТС, бо водоканал стандатну суму як за одну людину надсилає. А по лічильникам у неї раза у 3-4 виходило дорожче. Але ХТС про це не повідомляли, поки ту квитанцію не прислали. Якось так. Це ще до війни було.
Пиу!Пиу!• 29 мая 2024
Ответ дляОпля Картопля
Вам правильно вище написали, буде заочне рішення, плюс додадуть до боргу десь 1/3 боргу. У нас так. Можна моніторити судові рішення і своєчасно подати заперечення або платити вже зараз.
Стріляний птах• 29 мая 2024
Ответ дляГлас_Народа
Помножать борги.
Вже в мого брата таке з газом було.....
В селищі, де в мене дача, повідключали ее і газ, деяким труби газові перерізали за борг доставки.
Багато хто думав, як ви, що про несе. Не понесло. Тим, хто має довоєнний борг - будуть з цим проблеми.
Вже в мого брата таке з газом було.....
Опля Картопля
• 29 мая 2024
Ответ дляСтріляний птах
Ну як ніхто нічого не каже?
Дистанційно це не оформлять.
Ні, їй сказали, писати на електрону адресу пошти района. Але цю адресу неможливо знайти на сайті.
КвартираЧья• 29 мая 2024
Ответ дляГлас_Народа
Так давайте не платить 🤦🏻♀️ раньше не платили, поднимут тариф- не будем платить. Норм логика
OlenaMriya• 29 мая 2024
Мне блоканули карты за ложный вызов полиции и отказ оплаты за этот штраф даже без суда
Опля Картопля
• 29 мая 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Всю суму? Брати кредит? Чи як пишуть - можна частково хоча б і тоді в суд не подадуть?
Пиу!Пиу!• 29 мая 2024
Ответ дляГлас_Народа
А нам винесли рішення, випадково дізналась, шукаю юриста, тому що нарахували ще 20 тис зверху. Якщо хтось порекомендує юриста, буду вдячна.
Стріляний птах• 29 мая 2024
Ответ дляОпля Картопля
А повірку теж не робили?
Якісь байки......
Опля Картопля
• 29 мая 2024
Ответ дляСтріляний птах
А повірку теж не робили?
Якісь байки......
Можете не вірити. Провірка не кожен місяц робиться.
Хи хи, ну ну• 29 мая 2024
Ответ дляОпля Картопля
Зрозуміла, дякую
Реструктуризация, тогда счета не блокируют
КвартираЧья• 29 мая 2024
Ответ дляБегущаяпо
я десь читала, що суд може тільки за три останні роки борги вимагати.
Ну и за три года может накапать немало