ДелайКак_Я• Изменено 29 мая 2024

Я дурна і накрутила, чи це справді причина перервати стосунки? Дуже погано

Ситуація наступна. Постараюсь коротше
Влаштувалась я на роботу. Почав залицятись чоловік. Відшила. Він до нижчеописаної колеги і плачеться, радиться з цього питання. В той час бачу, що він багато часу проводить з колегою: заходить до неї, спілкується, носить цукерки. З часом дізнаюсь, що вони дуже і дуже давно знайомі. Такі типу друзі. Вона відчуває, що йому подобається. І користується цим. Він продовжує проявляти увагу до мене. Я закохуюсь. Раз-два, і ми вже разом. Але я відчуваю себе так, ніби він був давно закоханий у неї , вона відшила (бо заміжня) і він вирішив переключитись на мене. Думаю, якби вона була незаміжня і дала зелене світло, то я б і поруч не стояла. З його слів - вона йому не подобається і непотрібна. З її - у них була просто дружба, він знає, що вона заміжня. З нею він був впевненим, а зі мною соромився .
Я накручую? Якщо вона йому так подобалась, то чого ж побіг їй плакатись, що я відшила? Відчуваю себе потрібною і коханою, але мимоволі порівнюю нас, за що ж він так вбивався 5 років
Чарочка діда• 29 мая 2024
Не хочте срать не мучте сраку

Мамин тріль• 29 мая 2024
Скоротіть назву теми до першої коми
Кондуктор трамвая• 29 мая 2024
Триангуляция
Там-тарарам• 29 мая 2024
Накрутила.
Рекламама• 29 мая 2024
Хай кидає роботу, будете його самі забезпечувати, головне, щоб її не бачив.
Иванка Бур• 29 мая 2024
скільки ви разом? можливо ваші стосунки ще не ₽спіли розквітнути , ´ ви вже завʼязати хочете..
Молчалка• 29 мая 2024
Якщо чоловік каже, що дівчина йому непотрібна і не подобається, то все таки йому вона подобається. Просто не хоче вам казати правду. Але побудьте у стосунках з ним, якщо так кохаєте, придивіться ще до нього, якийсь певний час та до цієї «колеги-подруги.»
РокерША• 29 мая 2024
Ответ дляЧарочка діда
Не хочте срать не мучте сраку
И не говорите.
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Немає там на що дивитись
Він взагалі з нею тепер не спілкується

Молчалка• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Немає там на що дивитись
Він взагалі з нею тепер не спілкується
Тоді до чого тут ця тема?
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Тоді до чого тут ця тема?
Бо він за нею бігав 5 років
Хіба могли почуття просто зникнути?
Тётушка Лошадь• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Бо він за нею бігав 5 років
Хіба могли почуття просто зникнути?
Так якщо вона заміжня,в нього не було шансів,зустрів вас закохався .Ви на його відношення до вас дивіться,в ідеалі конечно,щоб він з нею не пересікався
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Відношення ідеальне, придертись немає до чого
Але чи обрав би він мене, якби вона була незаміжня?
Просериарила молодость• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Бо він за нею бігав 5 років
Хіба могли почуття просто зникнути?
Чёт так жалко мужика
Молчалка• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Бо він за нею бігав 5 років
Хіба могли почуття просто зникнути?
Можливо просто змирився та відпустив цю ситуацію. А взагалі, чому ви прямо з ним не поспілкуєтесь, стосовно цієї дівчини? Чому не запитаєте прямо про його почуття до вас, та які плани у нього стосовно вас? Ми не можемо давати вам тут поради. Бо не знаємо всю ситуацію. Можливо, ви себе просто накрутили, що він її 5 років кохав. Можливо, видаєте уявне за дійсне…
Тётушка Лошадь• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Автор яка різниця, якщо вам ваші стосунки подобаються,насолоджуйтесь і не накручуйте себе.Живіть теперішнім,а не переживайте щоб було якби...Головне на його поведінку, відношення до вас дивіться і все
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляМолчалка
Ну кохання це гучно сказано
Просто подобалась
Мене він кохає
Уси Пуси• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Кабы да кабы, автор, вам нужно это самокопание?
Нет глупее фраз, чем ’а вот надо было...’, и ’а что, если бы тогда...’
Молчалка• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Ну кохання це гучно сказано
Просто подобалась
Мене він кохає
Тоді взагалі не бачу привода для переживань. Ви себе просто накрутили.

3@йk@• 29 мая 2024
А почему они не могут быть просто друзья? Если они давно знакомы, то почему он не может с ней общаться? У меня есть друзья мужчины, они друзья не потому что кто то из нас занят, а потому что мы интересны друг друг исключительно как друзья. И мне, например, друг может позвонить и пожаловаться на свои отношения, я - ему. Хотя мы давно в браках оба и дружим все вместе.
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ для3@йk@
Она ему как девушка нравилась
МУСЯкомарова• 29 мая 2024
Даже если любил: смирился и пошел жить дальше. Искать симпатию и строить.

Почти у каждого есть о ком тоскуется в глубине души. Но умные и неинфантильные люди живут настоящим и смотрят в будущее.

А вы накручиваете себя. И не дай Бог начнете накручивать его.
Як_наготую...• 29 мая 2024
Возможно. Но если та женщина расставила все точки в их отношениях, то ничто не мешает ему искать другую.
Но ценить ее , как человека ( друга) , и прислушиваться к мнению не запрещено.
3@йk@• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Она ему как девушка нравилась
Ну может когда-то давно и нравилась, встретил интересного человека, возник интерес, но в итоге оба поняли, что просто комфортно общаться - вот и стали друзьями. А Вы почему-то воспринимаете так, как будто там любовь какая-то неземная была.
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляМУСЯкомарова

Я вам кажу про те, що якщо він скільки років її кохав, то як ці почуття могли зникнути?
Тётушка Лошадь• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Она ему как девушка нравилась
Автор,тоді вам треба було шукати чоловіка взагалі без відносин,і щоб йому ніхто до вас не подобався.
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Тут питання в тому, що він її кохав, коли я прийшла
Тётушка Лошадь• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
І що? А вони були разом колись,чи волись,чи в нього до неї лише платонічне кохання?
МУСЯкомарова• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Молча.

Человек не ’бился головой о стены’ и ушел во френдзону. Сердце пластично: полюбило раз - полюбит и второй.
Вы выносите себе мозги на ровном месте.
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Не були