ДелайКак_Я• Изменено 29 мая 2024

Я дурна і накрутила, чи це справді причина перервати стосунки? Дуже погано

Ситуація наступна. Постараюсь коротше
Влаштувалась я на роботу. Почав залицятись чоловік. Відшила. Він до нижчеописаної колеги і плачеться, радиться з цього питання. В той час бачу, що він багато часу проводить з колегою: заходить до неї, спілкується, носить цукерки. З часом дізнаюсь, що вони дуже і дуже давно знайомі. Такі типу друзі. Вона відчуває, що йому подобається. І користується цим. Він продовжує проявляти увагу до мене. Я закохуюсь. Раз-два, і ми вже разом. Але я відчуваю себе так, ніби він був давно закоханий у неї , вона відшила (бо заміжня) і він вирішив переключитись на мене. Думаю, якби вона була незаміжня і дала зелене світло, то я б і поруч не стояла. З його слів - вона йому не подобається і непотрібна. З її - у них була просто дружба, він знає, що вона заміжня. З нею він був впевненим, а зі мною соромився .
Я накручую? Якщо вона йому так подобалась, то чого ж побіг їй плакатись, що я відшила? Відчуваю себе потрібною і коханою, але мимоволі порівнюю нас, за що ж він так вбивався 5 років
Тётушка Лошадь• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Не були
Тоді взагалі не зрозуміло,про яке неземне кохання ви пишите.Ну подобалася вона,зустрів вас закохався,що не так? Навіщо ви себе накручуєте

заварний look• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Відношення ідеальне, придертись немає до чого
Але чи обрав би він мене, якби вона була незаміжня?
А Вы б его выбрали , если б Вам молодой красивый миллиардер замуж предложил? Только честно
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Тобто ви вірите в те
Що 5 років він був закоханий
Зустрів мене і всьо?
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ длязаварний look
До чого тут це
Ми з нею абсолютно звичайні люди, ніхто з нас не суперзірка
Тётушка Лошадь• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Тобто ви вірите в те
Що 5 років він був закоханий
Зустрів мене і всьо?
Я не вірю,що дорослий чоловік п´ять років буде платонично кохати жінку,з якою ніколи не був у відносинах.
заварний look• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
До чого тут це
К фантазиям ’а что бы было если’
А на вопрос и не ответили
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Але ж на рахунок мене побіг їй скаржитись
МУСЯкомарова• 29 мая 2024
Что Вы хотите: от мужчины, от отношений? Клятв на крови, что Вы - ’та самая’ и до вас он не любил вообще?)))

Зачем заниматься самокопанием, если все хорошо. Вы не умеете быть счастливой, Вам надо омрачать и ставить под недоверие.
Отпустите и наслаждайтесь мужским внимаеием.)
Тётушка Лошадь• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Ну а ви думаєте,що він коханню свого життя піде росказувати про іншу жінку .Ви преувілічужте,його кохання до неї,якщо воно взагалі було.

автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Буде, бо він знає, що нічого з нею не буде
Ясамаякрасивая)• 29 мая 2024
🤦 вам 16?
Ні?
Добре вам з ним, то працюйте над своїми стосунками і не концентруйте увагу на іншій жінці. Він, може, ц думати за неї забув, але ж вічно нагадуєте.
Тётушка Лошадь• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Автор,що попало Я так кохала хлопця,років у вісімнадцять,так це мені теж треба було заміж не виходити,і не кохати свого чоловіка,бо по вашому те кохання не може нікуди дітися.
Мудробаба• 29 мая 2024
Зачем вы про нее думаете?
Думайте про ваши отношения.
Простоваля• 29 мая 2024
Я думаю, что повод для тревоги у вас абсолютно реальный.
Успокоить вас может только если вы видите, что та женщина бесится от потери поклонника. Присмотритесь, это может быть неявно.
Но главное. Мужчина выбрал вас, у вас отношения. И еще неизвестно, по чьей инициативе они закончатся. Воспринимайте сейчас ситуацию как нормальную сериальную моногамию, а не запасной аэродром.
И немножко оборонки включить не помещает. Невзначай бросайте фразы о каких-то отвратительно физиологичных манерах или особенностях дамы. Мужики брезгливы в своем большинстве.
автор ДелайКак_Я • 29 мая 2024
Ответ дляПростоваля
Так она и бесится
Простоваля• 29 мая 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Так она и бесится
Ну как минимум мужчина сейчас не уделяет ей внимания. Обидно ей, но чужое брать нельзя.