Грушки-яблочки• 30 мая 2024
Ребята, вы сейчас покупаете доллары и золото?
Мне кажется, сейчас в это надёжнее всего вкладывать. Или нет?
Щебетушка• 30 мая 2024
В доларах та євро в мене прибуток, просто розмінюю по необхідності.
А так зберігаю кошти в іноземних банках на звичайних рахунках, в акціях на амеріканській фондовій біржі (в тому числі акції на золото), та в крипті.
Щебетушка• 30 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ага, накупила доларів на свою голову. Купувала через Приват 24 на карту (до речі, в межах дозволеного ліміту). Сьогодні прилетіла «феєрична» звісточка від привата, що в односторонньому порядку розриває зі мною ділові відносини. Всі рахунки заблоковані. Я в шоці - це нічого не сказати 😭
Ну знімайте та перекидайте в іншій банк, чи й не проблема сьогодні. Ваші гроші ніде не подінуться від вас.
Светка-пипетка• 30 мая 2024
Ответ дляdiablo12
Муж купил магину, за последние 5 лней она изза курса подорожала на 70000 грн, делайте выводы
вывод- нехерова у вас муж зарабатывает
Скокмоно - стокнуно• 30 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Троллим? Почему заблокировали? Причина? Вброс да?
Мадам Подлинник• 30 мая 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Может под фин мониторинг попала, а может алименты или кредит не платит и исполнительная блокпнула. А вообще нужно быть ебобо чтоб сейчас баксы на карту покупать( забыли , что банк имеет право с валютной гривней выдать
Країна мрій• 30 мая 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Пркрльно. Якщо розриввє то всі має повернути кошти , а не просто заблокувати
Може ви щось натворили протизаконне
Країна мрій• 30 мая 2024
Ответ дляdiablo12
Ваше право , просьо глупо) хотя если 0.0001 то пофик)) гребите
Так а якщо є грн, то краще купувати дол, ніж грн лежати буде, срже через півроку сьогоднішній курс буде дешевим
Сірничок• 30 мая 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
На карте боюсь держать, банки закрываются массово. Дома тоже..не дай бог прилёт, всё сгорит на**, ттт
Масово закриваються це які наприклад?