Чарівна патика• 30 мая 2024

Рентген. Підкажіть будь ласка, що це може бути

Чоловік кашляє місяць. До того ставили діагноз бронхіт. Зробив сьогодні рентген, це заключення (фото). Лікарці скинули, не відписує (можливо працює). Переживаю
Мост_Устал• 30 мая 2024
фиброз возможен , воспаление

Престидижитатор• 30 мая 2024
Чи курить чоловік? На рентгені нічого поганого
Жена миллионера• 30 мая 2024
Хронічний бронхіт.
автор Чарівна патика • 30 мая 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Так
автор Чарівна патика • 30 мая 2024
Кашляєш сильно. Прямо заходиться. Дихав пульмікортом - результату 0
So_so• 30 мая 2024
Ответ дляЧарівна патика
Но хоть курить перестал? А то у нас тут один докурился своих вейпов или что оно((
автор Чарівна патика • 30 мая 2024
Ответ дляSo_so
Курить. А шо сталося з тим, що докурився?
So_so• 30 мая 2024
Ответ дляЧарівна патика
Опухоль Панкоста. До этого кашлял долго, типа бронхит курильщика
автор Чарівна патика • 30 мая 2024
Ответ дляSo_so
Омг. Це через вейп?

So_so• 30 мая 2024
Ответ дляЧарівна патика
Омг. Це через вейп?
Сложно сказать, с одной стороны человек до этого долго курил обычные сигареты, на электронные перешел последнее время. Но онколог сказал это именно из-за курения.
Престидижитатор• 30 мая 2024
Ответ дляЧарівна патика
Так
Це може бути викликано курінням ті зміни що на рентгені. Можливо кашель ще бути алергічного характеру
Сусідка знизу• 30 мая 2024
Описаны признаки хронического бронхита.