Дуняша• Изменено 30 мая 2024

Чи буває, що чоловіку подобається лише одна жінка

??
Виктория-1980• 30 мая 2024
Я думаю нет. Любить наверное может , но симпатии все равно будут, даже просто платонические. И мне будет смешно если кто то напишет обратное)

Я_канеша_извиняюсь• 30 мая 2024
Конечно. Есть однолюбы
OlenaMriya• 30 мая 2024
Да. Но он бракованный
Госпожа_тамагочи• 30 мая 2024
Знаю такого, навіть якщо хтось і подобався, чи подобається, то він всеодно залишається з однією. Вже більше 10 років. Зразу пишу, його обраниця не я.
Вкуси мене• 30 мая 2024
Я недавно чула від одного чоловіка психолога здається, що навіть старий горбатий дід і то заглядає на молоде жіноче тіло, тобто чоловікам жінки подобаються завжди , ну окрім геїв.
Like-995b• 30 мая 2024
Мой папа женился на маме в 20 лет и всю жизнь только ее и любил. Но он сам по себе тихий и скромный. Всю жизнь «на руках носил», ни друзья, ни рыбалки , ни выпивка не интересовали. Вырастили детей, внуков и правнука дождались. 53 года прожили
OlenaMriya• 30 мая 2024
Like это был совок. А что люди скажут. Да и секса там было... миссионерская и на бочке
автор Дуняша • 30 мая 2024
Ответ дляВкуси мене
Навіщо тоді женяться вони, як постійно хтось інший їх приваблює.
Я_канеша_извиняюсь• 30 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Тетя Оля, вам то откуда знать про совок вы вот сегодня спрашивали, почему все считают вас тёткой в возрасте. А все просто, палитесь

OlenaMriya• 30 мая 2024
Ответ дляДуняша
Для социума
И для безопасности
OlenaMriya• 30 мая 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
То есть люди в 28 не знают что такое совок?
Я_канеша_извиняюсь• 30 мая 2024
Ответ дляДуняша
Психолуг эксперд
Я_канеша_извиняюсь• 30 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Нет, вы же там не жили, вас там не трахали. Откуда вам знать, как е ли вашу маму
Вкуси мене• 30 мая 2024
Ответ дляДуняша
Ну що вам сказати, я от така жінка, заміж вийшла, а все мене тягне на інших, я не зраджувала фізично ніколи чоловікові, а от думками так, не скажу, що’ слабка на передок’, але щось в мені таке є ...
OlenaMriya• 30 мая 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я знаю даже как если мою бабушку
Госпожа_тамагочи• 30 мая 2024
Ответ дляВкуси мене
Я напевно або того ж, або схожого слухала. Він ще жінок з автомобілями порівняв. Тобто як сильно чоловік не був би задоволений, але кожного року випускають кращу, новішу модель. На його думку і з жінками так. Таке собі порівняння, якщо чесно, але якийсь відсоток чоловіків якраз такі і є😕
Я_канеша_извиняюсь• 30 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Я знаю даже как если мою бабушку
свечку держали?
OlenaMriya• 30 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Да.
Женщина это товар
В лошадиных силах
Постоянно хочется больше лошадинных сил
И меньше пробега
Госпожа_тамагочи• 30 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Да.
Женщина это товар
В лошадиных силах
Постоянно хочется больше лошадинных сил
И меньше пробега
Ну з такою логікою, більшість чоловіків - безлімітний банкомат😆

OlenaMriya• 30 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Что не так обидно согласитесь
По сравнению с женщиной
Госпожа_тамагочи• 30 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Что не так обидно согласитесь
По сравнению с женщиной
Чому, мені було б образливо, якби я була мужчиною і зі мною були лише через гроші.
OlenaMriya• 30 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я бы знал что я эту сучку покупаю
Она моя вещь пока я хочу
А потом показываю на дверь и нахожу новую
В кого тако було• 30 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
10лет это очень мало, вот пусть 50лет проживут
Natalia505• 30 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Це потреба у вас така, когось знецінити чи просто заздрість, тому що своєї родини нормальної не було?
Госпожа_тамагочи• 30 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Я бы знал что я эту сучку покупаю
Она моя вещь пока я хочу
А якби реально закохався в таку сучку?
OlenaMriya• 30 мая 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А якби реально закохався в таку сучку?
Это удел подростков
Настоящий мужчина не слепо любит
А все взвешивает
Natalia505• 30 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Это удел подростков
Настоящий мужчина не слепо любит
А все взвешивает
Що саме взвішує справжній чоловік?
Госпожа_тамагочи• 30 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Это удел подростков
Настоящий мужчина не слепо любит
А все взвешивает
Ну тоді круто, я так не можу, напевно тому, що я не мужчина.
Natalia505• 30 мая 2024
Ответ дляВ кого тако було
Я тридцять живу мало ви вважаєте?
Виктория-1980• 30 мая 2024
Не ну тут уже пошел делёж м или ж какая разница. Я просто с трудом представляю как может нравится ВСЮ жизнь один человек. Это не про любовь и не про измену же совсем. Любить можно одного и не изменять ему. Но симпатии, фантазии, флирт некто не отменяет.