ЗавЛабСнаб• 30 мая 2024

Як довести чоловіку, що з ним фліртує інший чоловік?

В нас є кавʼярня біля будинку. Чоловік, коли гуляє з собакою, то постійно там бере каву.
Сьогодні зайшла я з ним в цю кавʼярню. То бариста гей, почав фліртувати з посмішкою. Сказав моєму чоловіку, що той занадто втомлений, мовляв видно запрацювався, але футболка вау, то освіжаюче виглядає і от він би сам таку носив, можливо адресу магазину йому підкаже. Почав такий ой я зроблю сьогодні на кокосовому за звичайною ціною. Поставив йому ще в комплімент печиво, аби підняти настрій. А коли бариста зрозумів, що оплата йде за дві кави і що я не окремо буду за себе оплачувати, то мені навіть кришечку до кави не видав і подивився якось презирливо, хоча чоловіку все комплектом було.
Як вийшли, то я почала з чоловіка сміятись, що в нього тут флірт до кави йде в комплекті. Чоловік не вірить. Як довести свою теорію?
Нервогенератор• 30 мая 2024
Зачем доказывать?

Вапщета• 30 мая 2024
Щоб шо?
автор ЗавЛабСнаб • 30 мая 2024
Ответ дляНервогенератор
Зачем доказывать?
Бо він не вірить. Хочу довести, що я права) він гомофоб і завжди говорить, що геїв в нас в місті немає, а навіть якби були, то спілкування адекватне з такими людьми не побудуєш. Я толерантніше до всього відношусь, хочу, щоб його думка змінилась і він зрозумів, що вони такі ж люди з тими ж інтересами. І серед нас також є.
Нервогенератор• 30 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Зачем? Зачем кому то что то доказывать? А может тот парень и не гей, вы что, ему свечку держали?
автор ЗавЛабСнаб • 30 мая 2024
Ответ дляНервогенератор
Бо хочу. Тема не за те навіщо і чому.
Тема за поради, як це зробити.
Нервогенератор• 30 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Бо хочу. Тема не за те навіщо і чому.
Тема за поради, як це зробити.
Да никак.
Да и мужа своего лучше знаете, как ему доказать. Просто зачем, я так и не поняла.
Білий Лосик• 30 мая 2024
автор, ну вы еще такая толерантная, если б к моему мужу приставал какой-то мужик, то я б его иначе, как пи**рас не называла
Фиктивная• 30 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Бо хочу. Тема не за те навіщо і чому.
Тема за поради, як це зробити.
Ніяк не доводити. Хотіть і далі.
Ваш чоловік,як і Ви власне,маєте право на свою думку. Щось доказувати дорослій людині-як мінімум,не дуже розумно.