Допоможіть знайти• Изменено 31 мая 2024

Про серотониновую гипотезу депрессии

А вы знали, что она ’Нині вважається відкинутою в науковому співтоваристві[2][3][4], проте користується популярністю і довірою людей у розвинених країнах.’?
Кили и Манджаро• 31 мая 2024
А яка нова гіпотеза?
Riesling• 31 мая 2024
Вона вже давно відкинута.
Серотонін скоріше для неврозів. І то не завжди.
Мозок - це складна біохімія з купою нейромедіаторів, а не суп, де закинув серотоніну - і вже здоровий.
Тим більше, що надлишок серотоніну призводить до серотонін індуційованої апатії, що за відчуттям та ж депресія.
автор Допоможіть знайти • 31 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А яка нова гіпотеза?
сложный вопрос) насколько понимаю сейчас несколько рассматривают - система вознаграждения (дофамин), нейропластичность и другие.
Кили и Манджаро• 31 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Странная история.
Если учесть, что антидепрессанты всё-таки во многих случаях работают, то наверное первоначальный принцип был выбран верно.
Пусть копают дальше, сейчас такое время, что повально народ будет на АД, чтоб умом не тронуться.
автор Допоможіть знайти • 31 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Странная история.
Есть теория что они работают в основном за счёт эффекта плацебо. Также многие антидепрессанты сразу или постепенно наоборот понижают активность серотонина.
Riesling• 31 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Странная история.
Вони працюють, бо у більшості людей, що звертаються за допомогою, є додатково невроз (панічні атаки, ОКР, фобії і т.д)
А депресія - це інше.
ЛижТолько• 31 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Якщо вам здається, що у людини з глибокою депресією може спрацювати ефект плацебо, то, скоріше за все, у вас ніколи не було глибокої депресії.
ЯблокоРаздора• 31 мая 2024
Мені призначали антидепресанти, але виявилося, що в мене просто почався клімакс і ще в мене взагалі багато чоловічих гормонів.
Зараз мені відмінили АД. Потім повторно й аналіз крові і що далі не знаю, але згодна пити гормональне щось, щоб стабілізувати всій стан.