Пез Году Неделя• сегодня в 04:23
Ви б висказали чоловіку чи промовчали б?
Мій чоловік дуже добрий, якщо для сімʼї чи родини щось потрібно рідко може відказати.
Ось вже четвертий тиждень його брати двічі на тиждень просить відвезти/ привезти його двох дітей на тренування, за ними їхати 30 хв, чекати два тренування і їх відвозити знову 30 і тоді додому. Це все тому що його жінка поїхала з міста, а в того робота. Минулого тижня він був у відрядженні , попросив з ними посидіти поки повернеться- ну ок. Цього тижня знову тренування, але в нас жахливі погодні умови, затори, мокрий сніг з дощем, налипання, аварії. В їх стороні ситуація значно безпечніша. От він зібрався за ними і мене трохи порвало, я зробила кіпіш, мол треба мати совість, не має часу на дітей, нехай сидять вдома і взагалі знаючи що твориться на вулиці - просити їхати за ними це вже занадто. Короче зла капєц, в результаті ситуацію я трохи перевела з русла різко негативної, не захотіла я прям виносити мозок, але мене реально криє.
Ну хіба я не права, ну хіба не наглість?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Права
Не права
Свій варіант
Винник• сегодня в 05:46
Ответ дляПез Году Неделя
А який сенс? Що конкретно вам дасть локація, ну просто цікаво?
А вам який сенс питання задавати? Що конкретно вам дасть моя відповідь, ну прсто цікаво?
Пез Году Неделя
• сегодня в 05:47
Ответ дляВинник
Конкретно ваша нічого, ми можемо попрощатися
АгатаХристя• сегодня в 05:48
Ответ дляВинник
Ну, для вас же щось змінює. Це ви історію в світлі відстані подаєте. А на уточнюючі незручні питання не відповідаєте.
Не спішіть. Автор вивчає погоду в світі.
Винник• сегодня в 05:50
Ответ дляПез Году Неделя
То прощайтеся вже з усіма. З форумом, з братовими родичами, з чоловіком. Це чудовий вихід
Пез Году Неделя
• сегодня в 05:51
Ответ дляВинник
Мені хочеться попрощатися, лише, з вами - людиною яка не вміє вести діалог по суті .
Винник• сегодня в 05:53
Ответ дляПез Году Неделя
По суті - ви не відповідаєте. Не ходіть за мною.
Пез Году Неделя
• сегодня в 05:54
Ответ дляВинник
Можете відпритися, щоб я вас заблокувала, нема проблем
Завжди мало• сегодня в 06:01
Заїхати до брата, забрати дітей-30 хв везти на тренування, потім години 2 чекати, відвезти назад і знову додому. Це 4, а то й більше. І протягом місяця цим займатися. Ну це дуже зручний брат, я вам скажу. Але мені було б соромно експлуатувати людину, або на роботі б домовлятися або переносити на інші дні, якщо це не групове тренування
Перша леді колгоспу• сегодня в 06:11
Ответ дляПез Году Неделя
Тобто ваша сестра би вас просила їхати за її дітьми і пофіг що ви можете застряти на дорозі, головне її діти?
Удалено администрацией...
Пез Году Неделя
• сегодня в 06:15
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
я все ж не втрачаю віру в те що тут більше адекватних ніж вас
Закуйовджена життям• сегодня в 06:19
Ну тут вопрос спорный. У каждого своя правда. По идее да, вы как жена имеете право высказать недовольство.. а он как муж пусть выкручивается - если ему важно детей везти то должен вам объясниться либо отказать, если вы важнее..
Вам тоже когда-то может понадобиться помощь. Взаимопомощь это очень хорошо с одной стороны. Только в меру)
Пез Году Неделя
• сегодня в 06:20
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та я не проти допомогти людям, питання на 80% в погодніх умовах, це мене і вибісило що людина абсолютно не думає про тебе, а ти про її дітей думаєш щотижня.
Перша леді колгоспу• сегодня в 06:21
Ответ дляПез Году Неделя
Удалено администрацией...
Пез Году Неделя
• сегодня в 06:22
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
По всі видимості і ваша теж, раз ви ту жабу так точно описуєте дивлячись у люстерко
Перша леді колгоспу• сегодня в 06:22
Ответ дляПез Году Неделя
Какой язык для вас родной?
Пез Году Неделя
• сегодня в 06:23
Ответ дляПерша леді колгоспу
Какой язык для вас родной?
Для чого вам ця інформація?
Перша леді колгоспу• сегодня в 06:24
Ответ дляПез Году Неделя
Для чого вам ця інформація?
Хочу понять, права ли я. Для украиноязычной много ошибок. Если вы не способны выучить родной язык, то понятно, почему хамите.
Пез Году Неделя
• сегодня в 06:27
Ответ дляПерша леді колгоспу
Тобто причини у ваших хамсько- агресивних випадах в мою сторону бути не може?
Ви вважаєте що на те що ви пишете люди вам повинні якось стриманіше відповідати?
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 06:40
Ответ дляПез Году Неделя
Тому що це мій чоловік і в сімʼї люди обговорюють ситуації, в тому числі ті які їм не подобаються. Люди ходять на роботу, але чужі діти це не робота.
Це племінники
Докладальниця• 2 часа назад
Ответ дляГуби до вух
Ну він же не ваша власність, щоб ви йому казали, що робити.
Якби ви були на його місці, вам би було приємно, якби він влаштовував скандали, що ви їздите за дітьми вашого брата чи, наприклад, до батьків ?
Якщо їздить, значить, є бажання і час.
Бо цей бенкет частково за рахунок автора.
Щось ’провисне’ у їх сім´ї. Або автор має заткнути собою діру.
Але чоловік молодець, а автор злюка чомусь
Докладальниця• 2 часа назад
Ответ дляПез Году Неделя
Вам не вдасться мене зачіпити ні тачкою, ні браком. Можете не старатись, у вас вже третя примітивна спроба)))
Це мужичьок, до них не дійде навіть з валізою за дверима
Докладальниця• 2 часа назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
А еще к ней бывает толпа наглых нищебродов, которые живут через зад, но им все всегда должны на этом основании. А отказы от они воспринимают крайне агрессивно, ведь если перестанут сосать кровь из окружающих, они засохнут.
Котя_люлю• 2 часа назад
у меня сестра, будучи без работы, и в тот период живя с нами, отказалась дочь 10 лет водить на тренировки- 30 минут пешком, час подождать и столько же назад. я ей даже предлагала трохи приплачивать- не трохи финансово не тянула.
сказала- ваш ребенок, не мой.
и все
относительно мужа- он не мог, мы после работ разбегались- от бежал колыхать лежачую свекровь, и так 7 лет.
машины не было тогда
сказала- ваш ребенок, не мой.
и все
машины не было тогда
Закуйовджена життям• 2 часа назад
Ответ дляПез Году Неделя
Ну вы тоже эгоистичны
Закуйовджена життям• 2 часа назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
Соглашусь
Закуйовджена життям• 2 часа назад
Ответ дляКотя_люлю
сказала- ваш ребенок, не мой.
и все
машины не было тогда
сказала- ваш ребенок, не мой.
и все
машины не было тогда
Тут я считаю что если вы получили такое отношение то вправе изменить мнение и отношение на соответствующее
Котя_люлю• 2 часа назад
Ответ дляЗакуйовджена життям
ну в принципе она мне да, ничего не должна. какие обиды? хотя тогда я считала, что ей нужно помогать.. а спустя годы устала и все равно прекратила общение.
то, что автор пишет- вообще несусветная дичь. ну разик выручить да. ну впрягаться вместо родителей? неблагодарная тема
Неначасі• 2 часа назад
Мне бы даже в голову не пришло возважать в такой ситуации. У мужа с братом близкие отношения, хоть и ссорятся до сих пор как дети, но если помощь нужна, обращаются друг другу. У меня нет родных племянников,к племянникам мужа отношусь как к родным. Знаю одну семью, где один брат машину продал, что вылечить племянника, у брата тоже машина была, но её оставили чтобы возить ребенка по больницам. Думаю ваш муж взрослый человек и сам разберётся помогать брату или нет.
Фокус-Покус• 2 часа назад
Незалежно від погодніх умов - я б ще раніше в сказала своє фє. Я розумію, один-два рази підстрахувати, але на постійній основі - це занадто. Мало того, що 4 години після роботи в нікуди, це ж ще й паливо. Нехай би брат корегував свій робочій день, це ж його діти.