OlenaMriya• 31 мая 2024

Будет ли россия когда-либо прощена?

Как сейчас мы в Германии... и как ни в чем не бывало?
vihola• 31 мая 2024
Ответ дляСонная Сова
парашку притягивают и заохочують собственные амбиции, плевать они хотели на всех, какаяразничных или нет.
Плювати то вони на вас хотіли, їм навіть вас вбивати і грабувати не шкода заради своєї мети.
Але ж кимось потрібно заселити захоплені теритрії, виховувати з когось нових зомбі.
Розказувати і показувати, що їх хтось чекав, визнає не окупантами, а визволителями.

WhiteWidow• 31 мая 2024
Ответ дляmusilda
У них есть выбор вернуться и не общаться с русскими детьми,только их видимо все устраивает?
А, ну якщо немає іншого кола спілкування і прям неможливо уникати дружби з п-ми, то да, звісно.
eltiempo• 31 мая 2024
Ответ дляСонная Сова
Нет, очень даже не плевать, иначе они не ждали бы, что их здесь встретят с цветами и не вбахивали бы в пропаганду у нас до войны огромные деньги, не называли бы себя асвабадителями, а украинцев - ’русскими, только бедными и тупыми’. Посмотрите, с каким упорством они врут - ’мы не начинали войну, мы ни на кого не нападали, нас заставили, это все злая ната, мы хорошие, загадочная русская душа (чистый миф, ими же придуманный, чтобы хоть как-то обелить свою паскудность)’. С самой большой злостью и ненавистью они в первую очередь уничтожают русскоязычные регионы - мстят за то, что их там не захотели.
Но это все, конечно, только одна из причин, но и она сыграла свою роль. Если бы они знали, что здесь их ненавидят все поголовно, что встретят серьезный отпор, то не факт, что сунулись бы, потому что удержать такую огромную территорию с таким количеством не лояльного населения крайне сложно.
Helenny• 31 мая 2024
Німці покаялися.
Ті ущербні ніколи не признають свою вину.
Немає їм прощення!
Helenny• 31 мая 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
Без Сталина Германия бы не напала
один раз - это можно признать ошибкой. что не ясного.
Конченная росия должна сгореть в аду
На даний момент 29 користувачів лайкнули Ваше повідомлення. Рівно половина поставили реакцію, яка підтверджує, що тут купа кацапськоі швалі. Для них росія не є конченою недонацією.
Мандарина• 31 мая 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
Германия напала один раз на совок. Рашка же всю историю построила на крови, и на лжи
Во-первых, оккупирована была большая часть Европы. Совок-это и Украина в том числе на минуточку
Kittu2008• 31 мая 2024
Хотела бы сказать, что нет

Но смотрите:

1. Поехали через 80 лет на немецкий социал
2. Даже евреи простили немцев

И только мы с орками наступаем и прыгаем с разбегу на грабли.
Мандарина• 31 мая 2024
Ответ дляДевочкаКрасавица
через года будет. Наши дедушки и бабушки тоже не думали, что помиримся с Германией
У всех очень по-разному.
Мандарина• 31 мая 2024
Ответ дляKittu2008
Хотела бы сказать, что нет

Но смотрите:

2. Даже евреи простили немцев

Две части вашего текста противоречат друг другу. Хз что вы имели ввиду

Kittu2008• 31 мая 2024
Ответ дляМандарина
Немцев простили те, кто на социал поехал?

Евреи простили немцев?

И мы прощали и орков.

Хотелось бы, что на этот раз не простили, но неизвестно, что через 100 лет будет
Christ1na• 31 мая 2024
Нами не буде, і я зроблю все щоб мої внуки розповідали своїм дітям що воно таке
Леска• 31 мая 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
нет не будет
Як би там не було а голодомори, репресії, виселення, розкуркулення забулися і ми до 2014 року гарно спілкувалися.
Так і тут буде.
Ще дивлячись чим війна закінчиться. Може українців і не залишиться.
Strawberry-b61a• 31 мая 2024
Ответ дляЛеска
Так і тут буде.
времена другие были, не сравнивайте
много умалчивалось перевиралось, сейчас открытая инфа и доносят везде
не будет так больше
Liebelebenn• 31 мая 2024
Щоб бути прощеним, треба щоб винуватий просив прощення. Кацапи НІКОЛИ не просять прощення, якщо знову переможуть, то в Києві знову будуть вулиці Жукова/Ватутіна/шойгу/бульвар путєна і пам´ятники воінам -асвабвлітєлям в кожному укр селі, і гвоздіяки наші внуки будуть тягати на ті пам´ятники, як ми тягали в свій час.
Німці це люди, під час Другої світової Україна була під нім.окупацією лише 2 роки , голоду не було (дитина, правда), молодь що поїхала в Німеччину остарбайтерами отримувала зп, і їм ще на початку 2000х і компенсацію виплатили. Кацапи в нас просили прощення за Голодомор, за те що окупували і вбили стільки людей в 1939му-41му? А потім за те що депортували стільки сотень тисяч і влаштували новий голод в 46/47му? Навпаки! Деякі наші безпамятні радо верещать про дєнь пабеди і іншу совєтську пропагандистську фігню.
Після того як стількох чоловіків клоун коломойського по замовленню путєна послав на убій, чи пішли б наші чоловіки в добре оснащену армію під керівництвом нім.офіцерів проти кацапів?! Думаю да! От вам і вся аналогія. Мені соромно що мій дід стояв під червоними прапорами разом з гвалтівниками і кацапами вбивцями, а не воював проти катів нашого народу разом з хлопцями з західних областей . Голодомор зробив наших предків жертвами і посібниками огиднх кацапів
промокашка• 31 мая 2024
Ответ дляLady luck21
весь мир и не обижен на рф. газ/нефть гребут.. сша-уран.
Дада только хотела написать , то башни в цвет рос флага подсвечивают , кто там обижен ? Не простят лишь те кого коснулось , Дед моего мужа говорит прошло 80 лет а он до сих пор ненавидит немцев -у него на глазах расстреляли всю его семью ,ему на тот момент было 8 лет
Zhanetta• 31 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Ні.
Нормальні подивляться фото і відео,як русня вбивала дітей і нічого їм не забудуть.
Ні Маріуполя,ні Бахмута,ні Марьїнки і ще багато міст-привидів.
Тільки дурні забудуть,розумні не забудуть.
Хто дружить з маньяками і вбивцями?
Час все лікує. Наше покоління не забуде. А наступне буде жити таким життям, як ми до 2014-2022. Історія це доводить.
noree• 31 мая 2024
«Головне зробити так, щоб наші нащадки їх ненавиділи. А їх - нас боялися. Цього достатньо»
Helenny• 31 мая 2024
Ответ дляKittu2008

Евреи простили немцев?

И мы прощали и орков.

Наші діти повинні з молоком матері поглинути інформацію, що росіяни— наші одвічні вороги.
Наші діти мусять їх ненавидіти та зневажати.
І своїм нащадкам передати цю огиду до кацапського отребʼя.
zosya1973• 31 мая 2024
Ответ дляLiebelebenn
Ваш пост как раз подтверждает, как быстро все забывается. Оказывается, что при немецкой оккупации все неплохо было. Про сотни тысяч погибших евреев, наших соотечественников, вы уже забыли.

Liebelebenn• 31 мая 2024
Ответ дляzosya1973
Нічого в українській історії не порівнюяться з совєтською окупацією. Кацапи покаялися за вбивство мільйонів українців? Євреїв, татар, чеченців? Українці як вияв лося взагалі безпамятний народ, вже й Бучу забули і Ізюм і Бахмут і Купянськ . Кацапським як теревенимо, так і патякають, як слухати російське лайно і їх сєріальчики дивилися, так і дивляться
Анна_Бель• 31 мая 2024
Дуже швидко, а більшості взагалі не треба цей час.
Kittu2008• 31 мая 2024
Ответ дляHelenny
Так, діти наші їх ненавидимуть, онуки, а от за правнуків не впевнена.

Аналогія з німцями знову, бо ми 4 покоління після війни
bibizyana• 31 мая 2024
Ответ дляJimson
Контрибуція — данина, що сплачується ворогові, платежі, що накладаються на державу, що програла, на користь держави-переможця. Під час війни оплачується населенням зайнятої території, після закінчення війни – урядом переможеної країни.

Платить не той, хто напав. Платить не той, хто поганий. Платить той, хто програв.
Спасибо. Мало кто понимает это. Люблю Ваши изречения
Впереди Тапок• 31 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
Да, через время все забудется
Ничего не забудется
bibizyana• 31 мая 2024
Ответ для vihola
Думаю, лояльність до парашки нам боком вилазить. Щоб в парашки не виникало бажання лізти сюди, вона повинна знати, що її і все що з нею повʼязано ненавидять в кожній хаті від малого до великого. Навіть якщо не дай Боже вдалося б захопити, надто багато ресурсу потрібно задіяти, щоб знищити незгодних, залякати і тримати в покорі тих хто причаївся.

А кожен хто висловлює в інтернеті позицію какаяразніца, парашку притягує і заохочує сунути далі.
Удалено администрацией...
bibizyana• 31 мая 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Shoosha• 31 мая 2024
Ответ дляпромокашка
Моя бабушка всю жизнь ненавидела немцев, много рассказывала разного. Мне тоже передалась неприязнь к ним, ничего не могу с этим поделать
lekon-lekon• 31 мая 2024
Ответ дляJimson

Платить агресор, опустили таку дрібнички
Jimson• 31 мая 2024
Ответ дляlekon-lekon
contributio - ’загальний внесок, громадський збір коштів’ - данина, сплачувана ворогові; платежі, що накладаються на державу, що програла, на користь держави-переможця.

lekon-lekon• 31 мая 2024
Ответ дляJimson

До чого контрибуції до репарацій? Хай платять і те і те, кацапи повинні платити за свої злочини перед державою і громадянами України, які постраждали від рук росіян.