Повелитель бітка• 31 мая 2024

Электро эпиляция

Девочки, кто делал. 1. Будет ли эффект от одной процедуры? 2. Поделитесь пожалуйста контактами мастера в Сумах или Полтаве. (Лазерная по некоторым личным причинам не подходит если что.) Большое спасибо!
Из Виа-гры• 31 мая 2024
Після 1 процедури не буде. Треба з рік ходити.
Пошукайте в інста, я так знайшла біля свого дому

Несу добро людям• 31 мая 2024
Будет точно не через 1 процедуру. Года 2 надо ходить.
автор Повелитель бітка • 31 мая 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Знайшла інформацію, що саме електро (не лазерна) з першого разу знищує волосину назавжди. Так як в активній фазі будуть знаходитися 20-30% волосин, то (ну по логіці) буде видалено 20-30 процентів ’рослинності’. Хочу раз на півроку, по приїзду в Україну, робити. Повного облисіння за 1 процедуру не очікую, але на 20-30 проц прорідять то й добре. Дякую за пораду про інсту!
Из Виа-гры• 01 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Раз на пів року то баловство для самозаспокоєння що щось робите
автор Повелитель бітка • 01 июня 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ми точно про електро зараз говоримо,? Не про лазерну...
Из Виа-гры• 01 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Так! Хоч і пишуть що якщо волосина в активній фазі і її бацнути ее то вона все. Ні, не все. Через 6 раз десь, помітила що тоньші стали.
Теж ходила як прийдеться, раз в півроку як до батьків приїздила. Ніфіга. Вже знайшла у себе в місті і ходжу. І краще між процедурами не видаляти волосся ін способом.
автор Повелитель бітка • 01 июня 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Дякую вам, вберегли мене від лишніх витрат