Чемодан-Вокзал-Майами• 31 мая 2024
Какую песню подарить мужчине на его 55 лет?
Мне он просто хороший знакомый. Для настроения в др.
Щепотка_совести• 31 мая 2024
Не зовсім розумію контекс. Прислати в особисті, поставити в кафе? Які,вподобання в чоловіка. В мене є друг з Латвії, йому 50 років він Океан Єльзи дуже любить, його улюблена група, є друг з Іспанії, на пару років молодше, улюблена група Квін та Рамштайн. Аби я Бейонсі чи Тоні Брексон прислала, думаю вони б не зрозуміли, ну без негативу, але типу до чого то
Чемодан-Вокзал-Майами
• 31 мая 2024
Ответ дляБентливуман
Своему пою
Люблю тебе, маниш мене дурманиш
Он не мой мужчина)) поздравлю в мессенджере и песню хотела для настроения отправить. Он молодость часто вспоминает в разговоре.
Всюди влазю• 01 июня 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Він класику любить?
Всюди влазю• 01 июня 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я Головна• 01 июня 2024
Ms. При теле• 01 июня 2024
Як можна подарувати те, що Вам не належить? Чи Ви маєте на увазі свою пісню? Чи Ви хочете в подарунок виконати чужу пісню? Щось я нічого не зрозуміла...