Гола з конопель• 01 июня 2024

К вопросу о недвижимости в Киеве. Угроза затопления от прорыва Киевской дамбы.

Вода затопить Київ, якщо рф знищить Київську дамбу: можливий навіть витік радіації!

Якщо росіяни на це зважаться, то першою хвилею накриє Троєщину, Оболонь, Позняки і Харківський масив, – еколог Володимир Борейко
Результат:
вже голосів: 86
56 (65.12%) не верим
30 (34.88%) верим
автор Гола з конопель • 01 июня 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Коли на початку війни я сиділа з дат ми в укритті на Троєщині, я тільки й думала про цю дамбу :(((
моя подруга так в селі коло гнедина думала про дамбу весь час

Гірчинка• 01 июня 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Меня, как жителя Троещины, вы явно обнадёжили...
Спочатку все ж затопить Оболонь,у вас буде час трішки )
автор Гола з конопель • 01 июня 2024
Ответ длявсемВсёИмного
А звідки радіація має витікти?
радіаційний мул після чернобилю с річек тетерів та інш
Пищалка• 01 июня 2024
Борейко - ще той хайпожер.
Коли не було чим зайнятись, то боровся навіть із велосипедистами Голосіївського району.
Почитайте його біографію.
І трудову діяльність із депутатами-комуністами. І все стане зрозуміло.
Ошеламиссимо• 01 июня 2024
Не верю в прорыв Киевской дамбы, Киев защищён ПВО, собьют.
А вот в прорыв ДнепроГЭСа уже не знаю верить или нет. Говорят ракетами нереально, но лупят по нему уже который раз
Матусік• 01 июня 2024
Ответ длявсемВсёИмного
А звідки радіація має витікти?
Думаєте там на дні коралові рифи, рибки і перли?
Аби ж то...
Ластовиння• 01 июня 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
ну і?.. ви щось можете зробити? ні!
автор Гола з конопель • 01 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
и сегодня лупили
Рятівник Малібу• 01 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
и сегодня лупили
От @ончені @ашисти 🤬

ЭкстрасенсиХаЯ• 01 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Не так то просто ее раздолбать. Не по ней же лупят, а по ГЭСам. Устоит.
Задираю носа• 01 июня 2024
Ответ дляБолтушка Му
слухайте, да йдіть ви з вашими істериками та паніками у довічний бан! Де модератори взагалі?
А что нельзя паниковать?))
Какой это пункт в правилах?
АлександраА• 01 июня 2024
А за що голосувати пропонується? Що зруйнують чи що, в разі руйнування, затопить?
Ошеламиссимо• 01 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
и сегодня лупили
Я в курсе, живу здесь, причём недалеко. Ещё и квартира в одном из первых домов, которые будут на пути воды в случае прорыва.
Ошеламиссимо• 01 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
И по ней тоже. Не попадались ролики после прошлого обстрела?
Сегодня не знаю что там, перекрыта плотина.
автор Гола з конопель • 01 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
у меня бабушка живет на шестом поселке прямо в метрах от плотині- в детстве каждій вечер ходили смотреть на шлюзі и т.д
и в кафе рядом
Тішуся неперетішуся• 01 июня 2024
що таке, авторко? нову методичку з рашки підвезли?
Море_море_я_скучаю• 01 июня 2024
методичка от слез промокла и озарило?
Скокмоно - стокнуно• 01 июня 2024
А на ціну оренди це як вплине?
Скокмоно - стокнуно• 01 июня 2024
Ответ длявсемВсёИмного
А звідки радіація має витікти?
З ржавого лісу напевно. Хіба Нє?

Миззери• 01 июня 2024
Не думаю что это случится , не переживайте
Скокмоно - стокнуно• 01 июня 2024
Ответ дляМатусік
Дивлячись як піде, якщо без хвилі, то Києву нічого особливого не буде, от селам на лівому буде гірше
А щоб хвилю зробити, то потрібно точково закладати вибухівку прямо на місці, іншими методами не вийде на думку експертів
Ну і будемо сподіватися що сама по собі дотримається до тих часів поки її зможуть переробити з розумом
Такі споруди будувати перед містами, то злочин
Хоча з огляду на історію зрозуміло нахіба таке було робити
Пс, кому цікаво, подивіться висоту свого будинку над рівнем моря і висоту київського моря, можна оцінити ризики
А як це зробити?
Скокмоно - стокнуно• 01 июня 2024
Ответ дляЛастовиння
значить буде жопа

я і до ядерки так ставлюсь - ну буде так буде
зато всіх і зразу
Двом смертям не бути, одної не минути
Миззери• 01 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Каждую весну это нагнетают, еще задолго до войны начали. Не знаю, с чем это связано
Ощущение словно какие-то психологические эксперименты над населением по максимуму в депрессию вогнать
Я это с начала войны помню то памятки что делать при химическом орудии разном , то со всех новостях про ядерку потом наступление белоруссов , потом атомка и тд
Причем одно сразу сменяет другое что бы люди не успели адоптироваться
Я помню картинки везде какая волна ядер немного взрыва убивает (радиус поражения) какая просто оставит ожоги
Меня так помню до психиатра довело про ядерку в 22 и ад
Скокмоно - стокнуно• 01 июня 2024
Ответ дляКапуста Маша
Нужно акваланг покупать. Буду нырять на ближайшей станции метро и выныривать возле работы. Удобно. А с окна можно будет рыбу ловить, на первых этажах будут караси в окна заглядывать.
Людину амфібію обчитались?))
автор Гола з конопель • 01 июня 2024
надо вкладываться в гондолы
Привіт з ботойбіччя• 01 июня 2024
Ответ дляЛастовиння
ну і?.. ви щось можете зробити? ні!
Виїхати
Ошеламиссимо• 01 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
и в кафе рядом
Окна целые у бабушки?
Рядом в домах опять повыбивало, даже забитые плитами опять выбило
автор Гола з конопель • 01 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Окна целые у бабушки?
у нее в глубине двора со всех сторон дома - пока целы или не говорит чтоб не волновались
Вишнёвая Леди• 01 июня 2024
Шо значить вірим чи не віримо. Це фізика. Правий берег високий, постраждає меньше.
А те що рашисти можуть вдарити по дамбі-я б вже нічого не відкидала.
Сподіваюся дамбу належно захищають.
Капуста Маша• 01 июня 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Людину амфібію обчитались?))
Он без акваланга справлялся. Экспедиции команды Кусто пересматриваю.