Бува і таке• 01 июня 2024
Допоможіть продати машину
По суті- порадьте людину яка допоможе продати машину. Я заплачу її за роботу.
Я сама зараз за кордоном,на руках малеча, вдома мама 68 років, в неї довіреність. Активно зайнятись просто нема кому. Оголошення я повиставляла де тільки можна. Ціна теж адекватну поставила. Перекупщики костять ціну наполовину так що плакати хочеться.
Машина в Тернополі. Сітроен кактус 2016 р нормальний технічний стан. Буду вдячна за поради і контакти працівників які тим займаються.
ЗабежАЛОЧКА• 01 июня 2024
Про 9 і 10 можете забути, нажаль. На Ріа то не ціни по яким продають, то забаганки продавців, дисконт від ціни в оголошенні може сягати і 20% від заявленого цінника
Синиця у спідниці• 01 июня 2024
а что значит
перереєстрація ТЗ за договором фінансового лізингу та ДКП предмета лізингу
Джерело: © AUTO.RIA.com™
ЗабежАЛОЧКА• 01 июня 2024
Ответ дляАнаномчикус
Допустим. Но как, если автор пишет, что заграницей давно
Я звідки знаю, це має автор пояснити.
Котя_люлю• 01 июня 2024
Я не перекуп, але запропоную 6 тис $. Приїду до вас у місто, я з Києва.
Подруга такий купила у Львові за 6. Тільки білий колір.
Ананомчикус• 01 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я звідки знаю, це має автор пояснити.
Ну вы ж пишите догадки, а я и спрашиваю эти оформления можно без владельца проводить?
Ананомчикус• 01 июня 2024
Ответ дляКотя_люлю
Нахрена ей ваши 6, если ей 7 дают?
ЗабежАЛОЧКА• 01 июня 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я думаю що можна, по дорученню зробленому закордоном.
ЗабежАЛОЧКА• 01 июня 2024
(095)800-94-76
Має канал на ютубі - Відкритий перекуп.
Якщо Ваш Цитрамончик його зацікавить, то може і запропонує трохи більше ніж 7$
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляАнаномчикус
Кто и как ее переоформлял 15 мая?
Я переоформляла. Точніше мама по довіреності. Машина була в лізингу я виплачувала. Як виплатила то переоформила з банку на себе
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я була з нею в Польщі 1 рік, потім загнала додому і полетіла в штати
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
а что значит
Джерело: © AUTO.RIA.com™
Що я виплатила за неї лізинг [ кредит як ] і переоформила на своє імя кінечно
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я звідки знаю, це має автор пояснити.
Я пояснила
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляАнаномчикус
По довіреності можна.
Ответ дляБува і таке
Да, автомат. 11 вартість ,а хочу 10 мінімально.
Ви не ображайтесь, просто скажу про себе: я минулого року за 10 продала свій фольксваген сс 2015р в рожі/ кожі і макс комплектації. А у вас- сітроен. Хочете продати швидко- або скидайте ціну,або чекайте, може хтось і купить.
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
(095)800-94-76
Має канал на ютубі - Відкритий перекуп.
Дякую велике!
ЗабежАЛОЧКА• 01 июня 2024
Ответ для__Jane__
За битого америкоса нормальний цінник. Якщо офіціал, то хтось на Вас добре заробив
ЗабежАЛОЧКА• 01 июня 2024
Ответ для__Jane__
У мене не ’ битий американос’, а офіціал, який обслуговувала лише на фірмовій ТО на Атланті
Дешево віддали. У перекупа був певно найщасливіший день у житті
Нагайна• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Вони хочуть щоб я пригнала їм машину на майданчик , я не можу пригнати, ну бо нема кому, а віддавати техпасторт незнайомій людині і ключі..самі розу ієте...
Я на олх продала
Нагайна• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Отлично, я в том году за 9000 фольц купила 2013 года.
Нагайна• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
77 тисяч пробігу ,бензин 1,3
Вот где вы раньше были отличный пробег и расход
Нагайна• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Я купила то поїздила трохи,і поїхала в Польшу а потім в штати. за весь час було що перемикач міняла в кнопках перемикання передач і проводку яку закоротило. . Не скажу що ідеальна звісно з експлуатаційними недоліками по кузову типу царапин і таке
Ого у меня с фольцем такого не было, хоть машина на три года старше
Нагайна• 01 июня 2024
Ответ дляКотя_люлю
Ого цены, ребята я матиз за 3000 дол. продала 2007 года, а тут машина 2016 года за 6000 дол. это прикол
Нагайна• 01 июня 2024
Ответ для__Jane__
Где такие цены , я джету 2013 за 9000 купила(
Аль де Барановна• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Як не дивно -нема. 1 мама. Чоловік розлучився зі мною і зараз на передовій. 2 подруги виїхали. Я одна в сімї , двоюрідні сестри за кордоном. Є тітка але вона теж в роках і в Білій церкві живе. Вона в курсі сказала що сарафанне радіо зробить але що з того радіо. Я рада що у вас є повна сімя і багато друзів
Я сирота. Але друзі так, є. І ще є сусіди, до яких теж можу звернутись за допомогою (за оплату, але все ж не чужі люди).
Синиця у спідниці• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
тобто останні 2 роки ви на ній їздили?
Бува і таке
• 02 июня 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
тобто останні 2 роки ви на ній їздили?
Ні. Я їздила півтора року. Якщо це вам важливо знати то до війни 5 місяців вдома і після війни решту часу в Польщі .. 7 місяців вона стоїть вдома в гаражі , періодично її заводять щоб трошки працювало мастило.