Детские_Будут?• 01 июня 2024

Чи може бабій закохатись

??
Та прям багіня• 01 июня 2024
Безкінечно закохується
ПробілНеПрацює• 01 июня 2024
Він кожен раз закохується... до безтями
Гадаю_По_шнуркам• 01 июня 2024
Да, мой первый муж бывший бабник, влюбился та и до сих пор любит
Шопингмонстр• 01 июня 2024
Так бабій і закохується, але щоразу в нову
Алтыншаш• 01 июня 2024
Звісно. Він кожен раз закохується.
Просто швидко розкохується.
Папобус• 01 июня 2024
Ответ дляТа прям багіня
Безкінечно закохується
Нет
Треба ось так• 01 июня 2024
Может конечно, просто с любимой он занимается любовью, а с остальными сексом)
Шопингмонстр• 01 июня 2024
Ответ дляТреба ось так
І кожній розповідає, що саме вона його кохана
Ольга.Д.О.• 01 июня 2024
Как говорится: ’Алкоголизм, кобелизм и дебилизм не лечатся’. Просто избегайте таких.
Братья Капли• 01 июня 2024
Чого ж ні? Може, поки наступну кохану не знайде
Удачная• 01 июня 2024
Може, але бабієм від того він не перестане бути
НеКонец-Света• 01 июня 2024
Може на якийсь час. Але, коли пройде запал, то потягне знову на новеньке. Відсоток того, що закохається до смерті є, але малий. А вам потім буде боляче. Але це ваше життя і вам вирішувати.
Чеширская кошечка• 01 июня 2024
Ні. Бабій до гробової дошки буде за юбками бігати
автор Детские_Будут? • 01 июня 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну може
Сладко-соленая• 01 июня 2024
Бабії розділяють своє «справжнє кохання» та інтрижки. Звісно ж можуть, але це не змінить його потягу до інших, заради своєї уявної нормальності. Я колись давно була у відносинах із таким - це важко емоційно. Він якось мені сказав таку фразу: «Коли ми разом поруч, я кохаю лише тебе. Коли тебе немає поруч, я люблю усіх жінок світу». Так що не раджу жити у світі ілюзій, що він зміниться. Можливо, на якісь певний період зможе себе стримувати, але його сутність «кабеля» не зміниться