к.Буланова• 01 июня 2024
Запитали, як за швидко у мене був секс
На роботі колеги запитували як я познайомилась з чоловіком, я розповіла. Справа в тому, що чоловік через місяць стосунків зробив мені пропозицію, а вони почали розпитувати, а секс у Вас був у цей час, ну що ти як маленька, як без сексу. Нащо їм це знати?
Вообще не факт• 01 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
У людей відсутнє почуття такту і вони турбуються занадто
Ні, просто з лошків завжди приколюються
к.Буланова
• 01 июня 2024
Ответ дляБольшой секретик
И так все понятно. Секс был на первой встрече
Чому це??
Сиренькая• 01 июня 2024
Сказала б, що з такими інтимними питаннями не до мене. Колеги безтактні.
Рубаю олівлє• 01 июня 2024
Почему одним людям задают такие вопросы, а другим - нет?
Вы не задумывались, нет?
к.Буланова
• 01 июня 2024
Ответ дляСиренькая
Я сказала, що не буду відповідати на це
Новорічна пальма• 01 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Вы не задумывались, нет?
Вам можуть задати будь-яке питання, а от відповідати чи ні - інша справа
к.Буланова
• 01 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Вы не задумывались, нет?
Ці колеги самі по собі збоченці
Рубаю олівлє• 01 июня 2024
Ответ дляк.Буланова
Ці колеги самі по собі збоченці
Да-да, конечно
к.Буланова
• 01 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Да-да, конечно
Так, я навіть не люблю з ними працювати
к.Буланова
• 01 июня 2024
Ответ дляБольшой секретик
Видите, я оказалась права.
Ні, не було на першій
Вообще не факт• 01 июня 2024
Ответ дляк.Буланова
Ці колеги самі по собі збоченці
Точно вони, а не ви, що роз повідаєте колегам подробиці сімейного життя? Це ж наскільки в голові має бути пусто...
Рубаю олівлє• 01 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
На работе не всем задают бестактные вопросы.
Поясняю прямо: зависит от того, как вы себя держите, т.е. все ли в порядке с личными границами.
Большой секретик• 01 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Да-да, конечно
При этом они откуда-то узнали о том, что она замужем и другие подробности. Ясен пень, если за месяц жениться, то уложил в первую же ночь. А автор святошу строит сейчас.
Оля_с_киркою• 01 июня 2024
Ответ дляк.Буланова
Я сказала, що не буду відповідати на це
Значить був
к.Буланова
• 01 июня 2024
Ответ дляВообще не факт
Де я розповідаю? Вони запитали як ми познайомились, що тут такого?
Оля_с_киркою• 01 июня 2024
Ответ дляк.Буланова
Так, я навіть не люблю з ними працювати
То працюйте без них
Вообще не факт• 01 июня 2024
Ответ дляк.Буланова
Все ок...наступного разу спитають як ви йому х.й смокчете, розкажіть в подробицях
к.Буланова
• 01 июня 2024
Ответ дляБольшой секретик
А де тут зв´язок?
Рубаю олівлє• 01 июня 2024
Ответ дляБольшой секретик
Сам факт того, что автор ляпает языком на работе что попало, развязал людям руки - в данной ситуации, языки.
Почему-то начальницу Наталью Петровну никто бы даже не додумался спросить)))
к.Буланова
• 01 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Значить був
За місяць так, але не у перший день
Новорічна пальма• 01 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Є люди нетактовні, вони і на нараді можуть щось ляпнути не те і в особистій розмові питати особисте
Мені байдуже, хто там що питав, якщо вважаю питання недоцільним - то просто відповіді не буде
Большой секретик• 01 июня 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Согласна.
КохайтесьЧорнобровi• 01 июня 2024
Тю, мені завжди пропозицію роблять десь через місяць знайомства. Нормально все
Оля_с_киркою• 01 июня 2024
Ответ дляк.Буланова
А чому це їх зацікавило? Ви що зовні не того
Рубаю олівлє• 01 июня 2024
Ответ дляк.Буланова
Ответ на вопрос: в интернете, на работе, на улице, на свадьбе подруги.
Ага, даже поправили сообщение.
Изначально был вопрос, где мы познакомились.
Да пофиг, даже на вопрос ’как?’, ответ короткий: подошёл на улице, на работе заметил и т.д.
Вы же, как реальная дура, стали всю историю рассказывать.
Ага, даже поправили сообщение.