Копуша• 02 июня 2024
Жидкое стекло на стол?
У кого был опыт, хорошая идея или будет разочарование?
Файна дівка• 02 июня 2024
Вдома було товстеньке таке. Добре себе поводило.
На орендовану купила тонке, так воно сіло… зменшилось через деякий час десь на 2см в ширині …
Леді_в_пледі• 02 июня 2024
В нас лежить м´яке скло на скліному столі. Мені подобається, бо захищена поверхня стола.
Протираю раз в тиждень засобом для скла і все
Я_и_моя_собака• 02 июня 2024
Мне очень нравится, но от сильно горячего остаются следы. Ограничения по температуре - до 80 градусов. У нас толстое глянцевое.
Файна дівка• 02 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Нормально виглядає вже років 5. Головне беріть товсте , не тонке
Котяра на 1 фото - красунчик )))