ГороховаЯ• 02 июня 2024
Киев. На каком языке говорить большинство?
Результат:
вже голосів:
454 (58.51%)
Русский
243 (31.31%)
Украинский
79 (10.18%)
Другой
Кусачая Я• 02 июня 2024
Молодь-студенти-більше українською. Але не школярі. В тих більше мат та російська.
Старше покоління збільшилося україномовних, але російськомовних багато теж.
Їжак в панчохах• 02 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
самая глупая тема дня
То ж матрьошка на замовлення склепала, як завжди.
Ваша прЭлесть• 02 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
самая глупая тема дня
А які персонажі тут
Безпорадна Кроко• 02 июня 2024
перейшла на українську і мені все одно хто якою мовою говорить, хоч китайською
Царевна в уггах• 02 июня 2024
Ответ дляКукусик
80% моїх колег перейшли на українську. Я посередині цього шляху. Все листування, переговори та навчання персоналу лише українською. Навіть моя майстер манікюру перейшла на українську. І знаєте що я Вам скажу? Вона взагалі білоруска і за 2 роки вивчила мову вільну) ps: чекаю рукалицо від тих, хто за все життя не зміг вивчити ні українську, ні англійську. І пише з жахливими помилками російською
А Вам не все равно как Вас оценят анонимы в интернете?
Братья Капли• 02 июня 2024
От кому смішно? Що смішного у моїй відповіді? Моя кума родом з Херсону, вся рідня з рашки. Вона з 24.2022 взагалі про рос. мову забула і принципово нічого не слухає і не дивиться на ній. І принципово ні з ким не переходить на рос. Так само усі мої знайомі і друзі.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 июня 2024
Ответ дляАнонимба
ну идите в эту
не помню, чтобы просила ваших советов. легко могу направить.
Протру пилюку• 02 июня 2024
Молодежь в основном на украинском языке, люди в возрасте 50+ на русском
. Мои наблюдения
Марічка• 02 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Знать два языка это лучше, чем один однозначно.
Это точно, но это не русский и украинский :(
Не прохожу мимо• 02 июня 2024
Помітила тенденцію, що в 2022 перейшли на українську, а в 2023 сттали повертатись назад. А коли міняла роботу, то мене спитали чи мені принципова мова
Мая твая не панимать• 02 июня 2024
Все базарят по руцьке и даже зеленский дома с женой к сожалению
Кукусик• 02 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
То хворі люди. Не звертайте увагу. Обняла Вас)
Ответ дляКукусик
Зачем харошая белорусска в Украине ?
Протру пилюку• 02 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Тоже заметила такое
Бесбардак• 02 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Тем временем пока народ друг друга моводрочит и готов растерзать - у нас клепаются новые законы под шумок.
Що нового наклепали?
Ответ дляБратья Капли
А мои херсонцы уехали в Испанию забывают наш язык учат испанский .
бЭйбА• 02 июня 2024
Ответ дляБесбардак
Що нового наклепали?
Слава Богу пока ничего)) гроза была ночью, может боялись...)
Не прохожу мимо• 02 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
Тоже заметила такое
В нас зараз церква переходить в український патріархат, так ходять людей збирають на збори. Батьки ж такі активісти, ми підем, кажу їм ви б вже дочекалися перемоги, бо так і втомитесь бігать шапки мінять
Марічка• 02 июня 2024
Ответ дляКукусик
Рука лицо, за предательство родного языка.
Я только за изучение и украинского и английского и немецкого, чем больше знаешь языков тем свободнее.
Анонимба• 02 июня 2024
Ответ дляКукарикуууууу
идите в сраку со своими опросами
Засчитаем ваш голос по языку комментария.
Шкварочка• 02 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Какие?
Чорт і Шо• 02 июня 2024
Можу сказати за коло мого спілкування, з початком війни 80% перейшли на українську, інші 20 намагаються, але їм тяжко дається. На роботі всі перейшли на укр мову 😍
Марічка• 02 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Киев уже на западную переехал?
Не Киев, а люди украиноязычные в Киев.