ГороховаЯ• 02 июня 2024

Киев. На каком языке говорить большинство?

Результат:
вже голосів: 776
454 (58.51%) Русский
243 (31.31%) Украинский
79 (10.18%) Другой
liss• 02 июня 2024
На каком и разговаривали с детства .
А людей здесь много разных приехало микс сейчас из разных городов Украины .

Кусачая Я• 02 июня 2024
Молодь-студенти-більше українською. Але не школярі. В тих більше мат та російська.
Старше покоління збільшилося україномовних, але російськомовних багато теж.
Їжак в панчохах• 02 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
самая глупая тема дня
То ж матрьошка на замовлення склепала, як завжди.
Ваша прЭлесть• 02 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
самая глупая тема дня
А які персонажі тут
Анонимба• 02 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
самая глупая тема дня
ну идите в эту
Безпорадна Кроко• 02 июня 2024
перейшла на українську і мені все одно хто якою мовою говорить, хоч китайською
Царевна в уггах• 02 июня 2024
Ответ дляКукусик
80% моїх колег перейшли на українську. Я посередині цього шляху. Все листування, переговори та навчання персоналу лише українською. Навіть моя майстер манікюру перейшла на українську. І знаєте що я Вам скажу? Вона взагалі білоруска і за 2 роки вивчила мову вільну) ps: чекаю рукалицо від тих, хто за все життя не зміг вивчити ні українську, ні англійську. І пише з жахливими помилками російською
А Вам не все равно как Вас оценят анонимы в интернете?

Братья Капли• 02 июня 2024
От кому смішно? Що смішного у моїй відповіді? Моя кума родом з Херсону, вся рідня з рашки. Вона з 24.2022 взагалі про рос. мову забула і принципово нічого не слухає і не дивиться на ній. І принципово ні з ким не переходить на рос. Так само усі мої знайомі і друзі.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 июня 2024
Ответ дляАнонимба
ну идите в эту
не помню, чтобы просила ваших советов. легко могу направить.
Протру пилюку• 02 июня 2024
Молодежь в основном на украинском языке, люди в возрасте 50+ на русском . Мои наблюдения
Марічка• 02 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Знать два языка это лучше, чем один однозначно.
Это точно, но это не русский и украинский :(
Не прохожу мимо• 02 июня 2024
Помітила тенденцію, що в 2022 перейшли на українську, а в 2023 сттали повертатись назад. А коли міняла роботу, то мене спитали чи мені принципова мова
Кукарикуууууу• 02 июня 2024
идите в сраку со своими опросами
Мая твая не панимать• 02 июня 2024
Все базарят по руцьке и даже зеленский дома с женой к сожалению
Кукусик• 02 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
То хворі люди. Не звертайте увагу. Обняла Вас)
liss• 02 июня 2024
Ответ дляКукусик
Зачем харошая белорусска в Украине ?
Дюрлишка• 02 июня 2024
Удалено администрацией...
Протру пилюку• 02 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Тоже заметила такое
Молчалка• 02 июня 2024
давненько тут мовного срачу не було.

Кукусик• 02 июня 2024
Ответ дляДюрлишка
Удалено администрацией...
Анонимба• 02 июня 2024
Ответ дляМолчалка
давненько тут мовного срачу не було.
пів години?
Бесбардак• 02 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Тем временем пока народ друг друга моводрочит и готов растерзать - у нас клепаются новые законы под шумок.
Що нового наклепали?
liss• 02 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
А мои херсонцы уехали в Испанию забывают наш язык учат испанский .
бЭйбА• 02 июня 2024
Ответ дляБесбардак
Що нового наклепали?
Слава Богу пока ничего)) гроза была ночью, может боялись...)
Не прохожу мимо• 02 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
Тоже заметила такое
В нас зараз церква переходить в український патріархат, так ходять людей збирають на збори. Батьки ж такі активісти, ми підем, кажу їм ви б вже дочекалися перемоги, бо так і втомитесь бігать шапки мінять
Марічка• 02 июня 2024
Ответ дляКукусик
Рука лицо, за предательство родного языка.
Я только за изучение и украинского и английского и немецкого, чем больше знаешь языков тем свободнее.
Анонимба• 02 июня 2024
Ответ дляКукарикуууууу
идите в сраку со своими опросами
Засчитаем ваш голос по языку комментария.
Шкварочка• 02 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Какие?
Чорт і Шо• 02 июня 2024
Можу сказати за коло мого спілкування, з початком війни 80% перейшли на українську, інші 20 намагаються, але їм тяжко дається. На роботі всі перейшли на укр мову 😍
Марічка• 02 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Киев уже на западную переехал?
Не Киев, а люди украиноязычные в Киев.