Золота орда• 02 июня 2024

У когось у 26 вже діти, а у мене жодного разу не було сексу

Це трохи засмучує
Чу Ча• 02 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Я б вже б шукала когось на вечір на тіндері, щоб позбавитися цноти. Чим далі будете тягнути, тим більше буде впливати на вас психологічно.
Лучше продать

Закусенец• 02 июня 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Двое-трое уже в 26
У меня в 26 было 3
При чем 26 мне только исполнилось
Забрызжу ядом• 02 июня 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
И шо? У меня секс был в 23, замуж в 24, родила в 25. Это быстро бывает. 😂
Та то хіба швидко?
От якби на день народження під час першого секасу завагітніти, на 5 місяці одружитися, і потім народити, ото швидко все за рік
Забрызжу ядом• 02 июня 2024
Ответ длякнопкодав
Тю мой муж девственником до 27 был, я нашла и отлюбила
То де він так гарно ховався 27 років?
кнопкодав• 02 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Молодець мужик, з правильної позиції почав стосунки. В мене колега такий. В 32 сказав що цнотливий і притворявся в ліжку. Питаю, навіщо такі складнощі? Відповідь:’ щоб все життя не довбала мізок, а хто вона/ вони, а як з нею, а покажи її, чи їх. Каже краще казати, що нікого не було.
Ну у меня другая ситуация, и я точно знаю что не было других. На то была причина.
кнопкодав• 02 июня 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
То де він так гарно ховався 27 років?
Учился, работал, отношений не было.
Сонячний зайчик• 02 июня 2024
Ответ длякнопкодав
Нк стояв до 27 , чи що? Яка може бути причина , не кохатися з жінкою.
ничевока• 02 июня 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ну как бы да, но они не дают 100% защиты, плюс не все могут принимать гормоны, а если и принимать потом куча анализов сдавать, контроливать всё. Это всё стоит денег. Неудивительно, что сейчас куча меркантильных девушек.
Так, так, сексом краще займатися після того, як вийдеш заміж за чоловіка своєї мрії.
Але в реальному світі, цього може і не статися.
Тому розклад доволі простий - якщо жінка любить секс, вона буде його шукати, звісно з нормальним хлопом, якщо ні - в неї буде боліти голова і жодні засоби контрацепції їй не підійдуть.
Замулена ріка• 02 июня 2024
А вы хотите? Может вы по девочкам

Забрызжу ядом• 02 июня 2024
Ответ длякнопкодав
Учился, работал, отношений не было.
Ну це не привід для відмови від одноразового секасу, особливо для юнака/хлопця.
Мааарковная• 02 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Нічого не впливає.
В мене до 30 сексу не було. Але до того часу було два рази реально зайнятися сексом. Раз злякалась, а інший не захотіла, бо вискочила думка, що не такий я хотіла б перший раз і відмовила.
В мене теж такі думки виникали як у Автора. То після весілля подруги, то після романтичних відео, то хтось сподобався, а він на мене не дивиться.
Я рада, що дочекалася того самого. Який не потягнув мене в ліжко вже на третьому побаченні, я йому могла признатися, і він не тиснув на мене.
І думаю, якби в мене стався секс з тими хлопцями, то я б точно жаліла, бо влюбчива, а в одного була «перерва» з його дівчиною, а інший набагато молодший, і тоді б страждала.
Мааарковная• 02 июня 2024
Ответ дляЗакусенец
У меня в 26 было 3
При чем 26 мне только исполнилось
Це колись перед 25річчям подруги з нею спілкувались, і вона каже: у моєї мами в її 25 вже було нас троє (вона, її сестра та брат), а ми з тобою ще і без чоловіків на цей вік.
Саджу все зарання• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Знайома продала
У 22 роки
Живе зараз гарно ,в Америці заміжня , вчилася у Лондоні
Батькам будинок відбудувала , машину купила
Батьки постійно по санаторіях відпочивають
На голову це їй не вплинуло?
Саджу все зарання• 02 июня 2024
Я вважаю, що відсутність сексу має вас турбувати, якщо не задоволений потяг до сексу. Якщо вас не парить, то і норм! Ніхто з нормальних чоловіків і не подумає над вами сміятися, що у вас із ним вперше
Чу Ча• 02 июня 2024
Ответ дляничевока
Ну, я не побачила, що автор планує практикувати целібат
Выбор каждого. Но зачем спать с кем попало, потом проблемы разгребать.
Ацетилсалициловая кислота• 02 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Грошенята збирай. Може він.
Ти хто?
ЯяяКакаджамбо• 02 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
Тю, не надо переживать о нежелательной беременности и болячках. Радуйтесь
А что, от секса обязательно бывает нежеланная беременность и ЗППП?
ничевока• 02 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
Автор хоча б слово написала про ’з ким попало’? І так, я вважаю, що для людей нормально хотіти відносин і в 18, і в 20, і в 25, і 45+. І коли люди хочуть відносин, вони хочуть нормальних хороших відносин, і, о боже, часто в це входить і бажання сексу.
А фраза про ’нащо тій секс - від нього болячки і вагітность’ - ну явно не від людини, яка полюбляє цю сторону життя. Або якій ну дуже не везло з цією стороною.
А_мій_самий_самий• 02 июня 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Та то хіба швидко?
Ну это еще и безголово

ЯяяКакаджамбо• 02 июня 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не всем мужчинам интересен одноразовый секс
Області пітьми• 02 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
А мож автор - хлопець?
У пості не зазначено.
Чу Ча• 02 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
А мож автор - хлопець?
У пості не зазначено.
Ну да, хлопцям переживати не треба. Якщо завагітніла- її тіло, її діло
Чу Ча• 02 июня 2024
Ответ дляничевока
Ну, некоторые хотят просто секс, без ответственности. Это отношениями не назовёшь. Да и в отношения вступать надо думая.
К сожалению, у нас нет ответственности у обоих партнёров перед детьми, которые рождаются от разных отношений, или просто секса

Автор про секс написал и детей.
Едимнаморе• 02 июня 2024
Ответ дляЧу Ча

Автор про секс написал и детей.
А какая ответственность, если это были серьёзные отношения, а девушка неожиданно беременна, а он не готов ещё женится и становится отцом? И таких примеров куча, я не говорю за тех, кому 18 и ещё рано женится, есть такие примеры, когда 29 и в шоке от беременности девушки. Выражение серьёзные отношения это хорошая лапша на уши для девушек в 21 веке. Тоже никаких обязательств, в случае если девушка беременна. Даже один знакомый парень мне признался, что я правильно всё понимаю.
Чу Ча• 02 июня 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Про лапшу согласна. Но за границей нет такого, что ребёнок проблема только женщины. Если родился, то воспитывают все равно оба.
Если бы была ответственность у мужчин по закону, и не просто 25% алиментов с мин зарплаты, то мужики мозгами думали бы. Вазеткомия для них существует