Мама Чели• 02 июня 2024

Доброго дня дівчатка. Хто знає підкажіть будь ласка до кого можна звернутись?

З допомогою в оформленні групи інвалідності чи можуть з цим допомогти юристи куди як звертатись ми взагалі в цьому ділі необізнані що як і куди взагалі не знаємо.
МеняАЖтрусит• 02 июня 2024
До сімейного лікаря для початку

ok1904• 02 июня 2024
Починаєте з сімейного лікаря. Берете направлення на проходження лікарів на МСЕК
Цигарний шланг• 02 июня 2024
До сімейного спочатку. Далі по ситуації. Зараз надзвичайно складно оформити
Відморожена• 02 июня 2024
Я начинала с семейного врача
Он даёт направления, потом собирает анамнез и передает досье на комиссию
Даже не знала, что надо кого-то отдельно искать для решения этого вопроса 🤷‍♀️
Відморожена• 02 июня 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Сложно - если группу ’рисовать´
Цигарний шланг• 02 июня 2024
Ответ дляВідморожена
Сложно - если группу ’рисовать´
Коли ви оформляли?
Мені за останній час було багато дзвінків (я адвокат) від клієнтів, що не можуть оформити і хабарі у них вимагали.
Своїм-то вони нормально оформлюють і «малюють групу»
МеняАЖтрусит• 02 июня 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Якщо діагноз справжній, нічого складного
автор Мама Чели • 02 июня 2024
Ответ дляВідморожена
Я начинала с семейного врача
Я вибачаюсь а скільки це все триває і чи можливо щоб МСЕК якось заочно подивився якщо людина не можить далеко переміщатись?
Рекламама• 02 июня 2024
Спочатку ідете до сімейного. Якщо у вас якесь профільне захворювання, то треба ще в лікарні відлежати два тижні. Там і лікарів,і аналізи роздає. Потім сімейний пише заключення, разом з випискою,заключення, амб.картою подає документи на ЛКК ( чи що там у дорослих) і вже звідти на МСЕК.
Якщо людина не може ходити, то МСЕК розглядає без неї. Це все не так швидко робиться,автор.

Туся муся• 02 июня 2024
У моего отца был рак 4 стадии. Оформили без проблем.
Начинали с семейного обходили врачей