Грушки-яблочки• 02 июня 2024
Чи поправляються від дуфастону?
Одна_на_всей_планете• 02 июня 2024
Не знаю, але мені гінеколог призначаючи сказала, ти ж худенька(в мене 20 кг лишньої ваги), так що можеш попити місяць-два. Так я його і не почала пити, мені тільки ще 10 кг лишньої ваги не вистачає
Просто Фіфа• 02 июня 2024
Я не поправилась, но и не похудела, хотя почти ничего не ела и очень много ходила (по 10 км), тк боялась набрать… отеки были, это да