Девальвация• 02 июня 2024

Не могу дышать. Сложно сделать вдох, как-будто что-то сдавливает грудь.

Врач склоняется к тому,что это разновидность панических атак.У кого были такие симптомы?Как лечили?
Пукимончиг• 02 июня 2024
Убрала раздражитель,само прошло.также помогло такое-закрываете глаза,представляете человека и отдаете ему весь негатив,который он вам причинил,и приказываете забрать и уйти

Сижу_и_плачу• 02 июня 2024
Да, у меня при стрессе такое же, тяжело дышать, нехватка воздуха
Ніка Найз• 02 июня 2024
Вызывайте скорую, возможно стенокардия
Мамина корзиночка• 02 июня 2024
И у меня так. Очень мучительно
Як ухурделю• 02 июня 2024
При воспалении лёгких так было
ЛеньГуглить_правда• 02 июня 2024
у вас только это? или еще есть симптомы
Мадам Тю-лю-лю• 02 июня 2024
Як прожити панічні атаки?
✅В першу чергу ви повинні усвідомити, що, чому і як відбувається при панічній атаці!
✅Що це просто виділення адреналіну в кров наднирниками і у відповідь на це спостерігаються зміни в організмі:
🦣серцебиття - щоб кров йшла до м‘язів, щоб ми краще бігли за мамонтом, або втікали від нього
🦣підвищується тиск - щоб кров йшла до м’язів
🦣дихання стає глибоким та частим - щоб кров насичувалась киснем і йшла до м‘язів, знову для того, щоб краще бігли від мамонта, або били його і через це виникає також запаморочення - багато кисню!
🦣руки і нижні кінцівки пітніють - щоб ви краще тримали мамонта або краще бігли по землі, щоб стопи не були слизькі
🦣тремтять руки - тому що напружуються м‘язи верхніх кінцівок, спробуйте сильно напружити верхні кінцівки і потримати так, у вас буде тремор!)
🦣нудота та діарея - шлунок та кишківник намагається позбутися зайвого вмісту, щоб було легше бігти! Згадайте, коли на уроці фізкультури бігли і вода, яку пили перед бігом заважала вам бігти!
✅І ваш головний мозок сприймає виділення адреналіну як РЕАЛЬНУ ЗАГРОЗУ, хоча вона ХИБНА!
⁉️Як нам тепер пояснити головному мозку, що він не повинен реагувати? Що то помилка!
✅😜Спробую на прикладі, щоб було зрозуміло!
✅👼Дитина плаче, щось вимагає, вередує. Якщо ви будете реагувати, дитина на наступний раз буде ще більше вередувати! Так?
✅Так само і з виділенням адреналіну, якщо ви будете реагувати на ці симптоми, вони будуть посилюватися!
✅Спочатку по типу легше, але потім наднирники будуть ще більше виділяти адреналін! Ви ж то реагуєте!
✅Тобто ви повинні розуміти, що адреналін циркулює в крові 5-15 хвилин і далі вже не діє, інколи може повторно виділятися, знову 5-15 хв.
✅Вам просто ПОТРІБНО не реагувати на симтоми, які він викликає!
✅Навпаки, намагатися їх посилити! Зробіть так, щоб руки ще більше тремтіли, викличте блювання, зробіть, щоб серце ще більше билося і у вас навпаки не вийде! Думайте про панічну атаку, не відволікайтесь!
✅Ніякоі уникаючої поведінки, не рахувати предмети, не робити ніяких практик із «заземлення», дихання по квадрату, не тікати з тих місць де трапилася панічна атака, не пити воду при цьому, не пити ліки при панічній атаці, не викликати швидку, не бігати, не робити зарядку , не міряти тиск і потім головний мозок зрозуміє що виділення адреналіну було ХИБНЕ!
✅Просто ви повинні проживати, бути з нею, не намагатися і робити, щоб вона пройшла!
✅Я розумію, що це часто важко, але можливо!
✅Тому і завжди кажу, що лікувати панічні атаки дуже легко і в той же час дуже важко!
✅Але якщо зрозумієте, що тут написав і що хотів донести до вас - ви позбавитеся панічних атак!
✅🤗😍І у вас не буде більше панічних атак!
Будьте здорові!

#Скрипник #психіатр #невролог #па #паніка #панічний_розлад #доказова_медицина

Форс мажор• 02 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Вы опасная женщина ))
ПуГоФФка• 02 июня 2024
Почитайте про діафрагму, можливо вона у вас спазмована. Це не страшно, не хвилюйтесь.
Пукимончиг• 02 июня 2024
Ответ дляФорс мажор
Вы опасная женщина ))
Чего,реально рабочая техника.простая
СпайдерВумен• 03 июня 2024
В неврологии лежала с таким ещё 20 лет назад