Муууумие• 02 июня 2024
Я одна упереджено ставлюсь до селюків і ніколи з таким не буду?
Скількох вже отшила, бо вони з села
Навіть якщо зараз він мільйонер, але був народжений у селі - кидаю.
Свекруня• 02 июня 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну шо з тролями, чого вони так отупіли
Понабрали по об’явлєніях
Кудесница_с_пургеном• 02 июня 2024
автор, а вы из городских, которые на выходные к родителям в село едут?
Почемучка• 02 июня 2024
А по ту сторону екрану певно підстаркуватий чоловік в сімейках, у якого не вийшло стати хоча б сільським мільйонером, і якому від цього дуже сумно вночі
жижифреймут• 02 июня 2024
Смотря какой. Мой одногруппник с универа вроде был обычным парнем. А мой бывший - ’классический’ селюк, с алкоголизмом в анамнезе и 9 кл.образования.
’Сельский миллионер’ - это всю жизнь по стройкам и даже став ФОПом и бригадиром придётся пахать, когда очередной подчинённый уйдёт в запой.
И операции на грыжи позвоночника в 40 и снова пахать.
Если что, я городская в 4 поколении по маме, папа с села.
Пффф 100%• 02 июня 2024
Та всі люди різні, є звичайно жлоби сільські, тільки на морду глянеш і годі)))а є і городські аристократи що хай бог милує. Автор з людьми треба більше спілкуватися, з різними людьми.
ФФФФристайла• 02 июня 2024
Ответ дляСоображалочка
Боженька бережет сельских мужчин, от таких, как автор)))
Там нормальні чоловіки, на психічно хворих не звертають уваги.
Наверняка• 02 июня 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Самі, або ваші батьки, давно сраку лопухом підтерали?!
Каким-таким лопухом, ведь у украинцев давно санузел с инсталяцией в последнем хуторе.
Нічна ненажера• 02 июня 2024
Когнітивні упередження
Хтось пишається, що з села, хтось соромиться української
Раса, стать, національність, походження та рівень статків .. по чому ще міряєте і міряєтеся?
Дорослішайте
З селом все ок, принцесо
Дорослішайте
З селом все ок, принцесо
УраганнаЯ• 02 июня 2024
Если человек тянется к культуре, образованию, не пытается из города сделать свое родное село, а наоборот, ассимилироваться и стать городским, то никаких предубеждений к месту рождения быть не может. Но если все наоборот, то могу понять автора, хотя он и тролль))
Затишне кубло• 02 июня 2024
Автор, мабуть вираз ’селюк’ я б не приліплювала до всіх чоловіків, народжених в селі. Є чоловіки з елітного села під Києвом, а ще є чоловіки з освітою, способом мислення, рівнем життя в селі, з яким і не кожен містянин зрівняється.
Меня не звали• 02 июня 2024
Киян з руками із одного місця напевно більше ніж селюків....Ви їх обожнюєте? Як кажуть Ви все в житті для себе робите своїми руками...
дамаАмстердама• 02 июня 2024
Не одна. Але сільські іноді набагато людяніші за міських. Просто потрібно дивитись вглиб, а не на те, що зовні.