Свій варік• 03 июня 2024
Як роздрукувати довідку впо з Дії?
Та не реву я• 03 июня 2024
никак, либо скрин, но это мало где подходит, либо идти в собес брать бумажную. Я брала, там в базе все есть
Колишня муза• 03 июня 2024
загрузить и потом распечатать через раздел - послуги та отримані документи
Та не реву я• 03 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
вы сами это проделывали? где нашли кнопку загрузить?
Ні за холодну воду• 03 июня 2024
Не знаю як довідка ВПО, а наприклад довідка Ок-7 з Дії, нажати -завантажити- а далі пропонує різні варіанти- відправити на пошту/вайбер, додати до файлів і т.д. А потім вже друкуєте.