Свій варік• 03 июня 2024

Як роздрукувати довідку впо з Дії?

всегдаДаДа• 03 июня 2024
Вона не закачується?

Та не реву я• 03 июня 2024
никак, либо скрин, но это мало где подходит, либо идти в собес брать бумажную. Я брала, там в базе все есть
OlenaMriya• 03 июня 2024
Скачать пдф. Отправить пдф с телефона на почту компьютера
Колишня муза• 03 июня 2024
загрузить и потом распечатать через раздел - послуги та отримані документи
Та не реву я• 03 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
вы сами это проделывали? где нашли кнопку загрузить?
Агент Пинкертона• 03 июня 2024
Только через собес.
Ні за холодну воду• 03 июня 2024
Не знаю як довідка ВПО, а наприклад довідка Ок-7 з Дії, нажати -завантажити- а далі пропонує різні варіанти- відправити на пошту/вайбер, додати до файлів і т.д. А потім вже друкуєте.

Karinka3445• 03 июня 2024
Ніяк
Писала офіційний запит в Дію, отримала таку відповідь