Тоскующая• 04 июня 2024
Как ваше самочувствие сегодня
Сегодня, завтра магнитные бури
Тоскующая
• 04 июня 2024
Ответ дляYarynaT
Мене від ранку тошнить, якесь внутрішнє хвилювання, неспокій , переживання….чому так ???((((
Тоже самое. Тревога какая-то сильная
Тоскующая
• 04 июня 2024
Ответ дляVivianna_
конечно не жарко , утро еще 😂
сегодня +31
Тоже так подумала)
Кучерявочка• 04 июня 2024
Ответ дляVivianna_
конечно не жарко , утро еще 😂
сегодня +31
та я на работе уже - а тут кондер. а работа до 8 вечера)) жару пересижу и будет норм))
Кнопкотиць• 04 июня 2024
Всю ніч не спала, під ранок заснула, здивувалася, що так голосно і різноманітно співають пташки. За ті півтори години приснилось щось на кшталт ’Аліса в країні чудес’ - кудись бігла, падала, якісь постійно різні люди, концерт Корнєя Чуковського, на який мені не вдалося потрапити та інша хрінь з постійно змінюючимися декораціями навколо.
Зараз сиджу, тошнить, голова болить, що робити не знаю.
Тоскующая
• 04 июня 2024
Ответ дляYarynaT
Щойно шеф дзвонила … може то тому ?)
Все может быть 😊
ЗабежАЛОЧКА• 04 июня 2024
У мене враження, що я не виспалась, голова не працює. Вночі просипалась і відчуття дивні були, нічого не рощумілп. В нас такий вітрюган зараз