Шановні порадниці, маю пару запитань.
Розумію, що вони специфічні, але все ж спитаю, бо я наразі не в Украіні і не маю актуальноі інформаціі.
Може, хтось щось підкаже.
Отже.
1. Яка зараз обстановка в Украіні з рецептурними ліками?
Іх можна вільно купити в аптеках чи є дефіцит?
2. Як зараз із безкоштовними ліками?
Зокрема, цікавлять нейролептики.
Комусь іх ще виписують безкоштовно?
Якщо так, то як на практиці: це саме ті ліки , які необхідні пацієнту, чи суто із найдешевших варіантів?
3. Якщо ж безкоштовні ліки (нейролептики) існують, то що необхідно для того, щоб мати змогу іх отримувати?
Обовʼязково мати інвалідність чи достатньо- офіційного діагнозу?
Уточню, що моє питання стосується не дітей, а дорослих пацієнтів (18+).
Можливо, тут є хтось, хто в темі, і може зорієнтувати.
Дякую!
Може, хтось щось підкаже.
Отже.
2. Як зараз із безкоштовними ліками?
Зокрема, цікавлять нейролептики.
Комусь іх ще виписують безкоштовно?
Дякую!