Автопортрет нурофена• 04 июня 2024

Люди живут, а я нет.

Смотрю, люди живут, женятся, рожают, строят плану, делают ремонты, ездят отдыхать , радуются покупкам…
Я не могу. Начисто пропало желание ко всему.
Чарівна патика• 04 июня 2024
Ну це ваш вибір.....його має кожна людина

А_мій_самий_самий• 04 июня 2024
У вас є чоловік, діти, необхідність робити ремонт? Як ви раніше жили? Може просто треба відпочити або це може бути депресія. Війна дуже впливає на всіх нас
Пліснявілий сир• 04 июня 2024
Так і живете чужими життями, не переживайте таких багато
автор Автопортрет нурофена • 04 июня 2024
Ответ дляЧарівна патика
Спасибо за поддержку, добрый человек !
Чарівна патика• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Спасибо за поддержку, добрый человек !
А що вам дасть моя підтримка під анонімом?? Ви творець свого життя і свого щастя, зі сторони вам ніхто не допоможе, поки ви самі не полюбите життя.
Ответ дляА_мій_самий_самий
Есть муж, ребенок, квартира, работа. До войны хотела мебель купить в гостиную. В о сейчас нет ни желания, ни вдохновения.
Может, придется собрать чемодан и ехать куда-то, так зачем мне эта мебель.
Кондуктор маршрутки• 04 июня 2024
Рожайте ребенка, сразу появится смысл жизни
Ответ дляКондуктор маршрутки
Уже есть. Муж и ребенок.
Чарівна патика• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Повірте, ніхто не знає що станеться з ним через хвилину, день, рік, може статися що завгодно і в любому куточку планети...але люди живуть

Аноним Советчик• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ви самі приглушуєте свої дофамінові рецептори, треба чимось тішити себе
Огірок та Помідорчик• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Уже есть. Муж и ребенок.
І що ви ще хочете?
А хтось віддає своє життя не встигнувши народити , а ви все ниєте, фе як так можна.
Мааарковная• 04 июня 2024
Ну ви живете, і це вже круто, хтось і життя вже немає, не встигши пожити, народити, насолодитися життям. Чоловік , дитина - сім´я, треба концентруватися на тому , що маєте і радіти , бо завжди на фоні буде хтось кращий чи гірший . Це як песимістичні та оптиміст з половиною склянки води - один бачить напів порожню, інший напів наповнену.
Головний кошак• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну так получайте удовольствие от внезапно свалившегося на голову минимализма. Люди годами идут к идеи, что человек счастлив когда ему хватает. А вам судя по всему хватает.
Жена миллионера• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Спасибо за поддержку, добрый человек !
але це правда. Я сама дуже не щаслива. Нічого не хочу. І розумію, що це мій вибір. Маленькими кроками намагаюся змінюватися.
Кондуктор маршрутки• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Уже есть. Муж и ребенок.
Ну вот и сходите с дочкою на мороженое и порадуйте
Ее подарком
Аленький носочек• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Вы в каком городе?
Вилами по Воде• 04 июня 2024
Смотрите что бы дипрессия не началась
ivareka• 04 июня 2024
не смотрите на людей
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 июня 2024

Пацаааааааан• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Вы правильно мыслите, но...)))
Вы пишите : люди женятся, рожают детей....
У Вас уже это есть))) или Вы тоже хотите жениться и рожать детей как все люди?
Пацаааааааан• 04 июня 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
фото
Это примерно по теме автора
Пацаааааааан• 04 июня 2024
Автор, если Вас это успокоит, то мне тоже нужно делать ремонт и покупать новую мебель. Но с начала войны я об этом вообще перестала думать.
Тріль підпільний• 04 июня 2024
Живу в Донецкой области. Радуюсь, живу, ремонт вот закончила перед Пасхой.
На море собираюсь ехать в Одессу
Никуда не выезжала и нет даже мыслей о выезде
Пацаааааааан• 04 июня 2024
Ответ дляТріль підпільний
На море собираюсь ехать в Одессу
Наверное у Вас очень много денег)
Тріль підпільний• 04 июня 2024
Ответ дляПацаааааааан
Наверное у Вас очень много денег)
Было б у меня много денег свалила б с сыном и мужем)))

Я косметический делала

Обои, гардинки на кухне
Просто поддерживаю быт и нормальную жизнь
Пиу!Пиу!• 04 июня 2024
Мне витамин д и железо помогли
Качка в тапцях• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Может быть к тому времени границы и для женщин закроют и будете жить дома
Медсестричка• 04 июня 2024
Ответ дляТріль підпільний
На море собираюсь ехать в Одессу
Вот как у вас так получается, не представляю.

P.S. Я тоже в Донецкой. Может, вы просто дальше от линии фронта.
А_мій_самий_самий• 04 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А вам не страшно так і прожити роки, в очікуванні чогось поганого? Життя пройде, нічого поганого не трапиться, але й нічого гарного пригадати не зможете.
Якщо на себе начхати, то хоч дитині не прищеплюйте ті погані думки та очікування біди. Бо потім і дитина підросте і буде жити по вашій моделі.
Тріль підпільний• 04 июня 2024
Ответ дляМедсестричка

Мирноград
А Вы?