ЧорноброваЯ• 04 июня 2024
Хто повернувся з Європи в Україну як відчуття і життя
Дівчата , поділіться
Ось я думала повертатись з сином, коли чоловік сказав , що мене не любить. А я спитала ти ж казав два місяці тому що ти любиш і ми твоя сімʼя , 16 років були разом … каже ні не казав ти щось наплутала і взагалі ми вже 3 чи 2 роки не разом живемо чи скільки там війна…… а потім заблокував. Малий дзвонив йому з ним трохи поговорив про оцінки про контрольні …. Короче знайшов вже когось … отак і думаю тут важко , а там дома буде не легше виходить
ЧорноброваЯ
• 10 июня 2024
Ответ дляКидстаффовка
Ось тому я й не поїхала нікуди, реально розуміла, що здоров’я не те, щоб фізично вкалувати, дистанційно теоретично модна було але теж так собі варіант, питання медицини.
Тому, як не складно а залишилася вдома з чоловіком і дітьми. Але попереду складні часи. і здається ще складніші, ніж попередні 2.5 роки
Так це дуже тяжко для здоровья емоційний стан, навіть якщо нічого не робити важкого
ЧорноброваЯ
• 10 июня 2024
Ответ дляКапризуля
Та ну. А що ж італійці роблять як роботи немає?) Робота є, така ж як у Німеччині і подібних країнах. Мова легша.
Ха-ха ви не порівнюйте не порівнюване
Роботи там майже нема і грошей також
Соціал ніякий і нашим страх як тяжко в Італії
Толку з тої легкої мови
В мене є там знайомі
В інших країнах хоч соц підтримка краща
Роботи там майже нема і грошей також
Толку з тої легкої мови
В мене є там знайомі
В інших країнах хоч соц підтримка краща