Вночі прийшло повідомлення на Вайбер про якусь посилку, замовлену на Промі(я там ніколи нічого не купувала) Зранку я завантажила додаток, авторизувавшись через вайбер і бачу там якусь мадам Мухіну і покупку - стилус. Техпідтримка поки мовчить, а я без світла і з фіговим інетом помираю від цікавості, що це 😡 таке
Помеха справа• 05 июня 2024
Ответ дляEdyvles
Щоб зареєструватись треба ввести код підтвердження, що надходить у вайбер.
Ні, щоб зареєструватись можна також використати пошту, аккаунт гугл або фейсбук і вже потім зробити замовлення з номером телефону
Манка Я• 05 июня 2024
Просто помилились. На мій аккаунт якось було замовлення на 10тис. недорогого одягу із оптового сайту, ростовками. Зранку передзвонили, вибачились, що цифру наплутали.
Ответ дляМанка Я
Сподіваюсь, що просто помилились, а то я вже панікую. Пошти перевірила, вайбер знесла і поставила знову з паролем.
Печенюшка• 05 июня 2024
Ответ дляEdyvles
В заказе можно указывать любой номер для получения, кто то ошибся просто.