Манкоголік• 05 июня 2024
Дискримінація за віком\Ейджинг
Ми часто можемо спостерігати за проблемою ейджингу у випадку, якщо працівнику 45+.
А як бути, якщо я відчуваю дискримінацію за віком через те, що мені 30+? Тобто мені вішають зайву роботу і обов´язки, бо "ти молоденька". Та блін, у колективі достатня частина людей середнього віку, і старшого, і пенсійного. Ну от особливо від старших я чую "ти молода, то зроби", "ти молода, то підкажи".
Я реально вже починаю гаркати і попереджати, що якщо ще раз почую аргумент "бо ти мололенька", то буду хамити. Вже одній сказала - то робіть, бо Ви старенька. Без толку. Їм ніби це така розвага - дратувати.
Суть мого питання в тому, що хочу відмовитись від певної зайвої роботи і думаю, завдяки яким фразам можу досягти бажаного?
Міряно-переміряно• 05 июня 2024
Якщо в певний момент часу у Вас уже є кілька задач для роботи, то кажіть - зроблю, коли закінчу перше, п’яте і десяте. Або ’зроблю завтра, сьогодні вже маю план робіт’. ’Мені дали зробити те і те, це займе багато часу, не впевнена коли змогла би взяти в роботу цю задачу, якщо ви можете швидше, то краще робіть’
Якщо Вас дратує аргумент ’бо ви молоденька’, то може щось не так у Вас? Старайтесь ігнорувати цю частину речення
Ну можна ще по-хамськи з начальником ’чи будуть доплати за те, що я молоденька і роблю більше роботи? от коли будуть, тоді буду робити’
Ируся-пуся• 05 июня 2024
Автор, розумію вас. Була в такій ситуації. Словами тут не вирішити. Старі тупо вважають, що вони своє відпахали, хай їм тепер просто денюжка капає, а роботу чомусь молоді воли потягнути мусять
Мой завтрак• 05 июня 2024
это не про возраст вообще, просто последовательно отказывайтесь. не сразу, но до людей дойдет. если будете отказываться через раз - ну, сами понимаете
ВільнаНазавжди• 05 июня 2024
На фразу зроби те то і те то бо ти молоденька, скажіть, що це не входить до моїх посадових обов´язків. Побачите як їх перекосить від цього))
Купи слона• 05 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Это капитализм мадам! Он работает на бабло, а люди для него лишь инструмент. Никакого равноправия при нем не бывает. Человек либо подходит, либо идет дальше. Называется это рынок труда!
Какой капитализм, молоденьких эксплуатировать это испокон веков. Я на жд работала, там такая фраза, как у автора, норма была и 30 лет назад.
Манкоголік
• 05 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Авторе, ви працюєте у держ установі?
ні, але 10 років тому працювала, то там такого не було
Тішуся неперетішуся• 05 июня 2024
нема такої посади ’молоденька’
загалом, рекомендую заготувати професійну відповідь і не дратуватися
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июня 2024
Ответ дляИруся-пуся
Да-да, ’просто’
Позитивна• 05 июня 2024
‘Простите, это не входит в мои обязанности’. Но вы ж готовы и к обратному, да?
Единорог_помог• 05 июня 2024
Відмовитися вже не вийде. Раз взялися, получається, встигаєте. Хоча можете ,,не встигати,, та ,,не виходить,, або лажати
Але можете відмовлятися від нових завдань
Пургену мне• 05 июня 2024
Дивно, мені 43, до мене всі бігають, і зроби та підкажи теж я. Треба казати, що я вже стара, нехай все саменькі.