А у нас макарошки• 05 июня 2024
Коли моє персональне пекло закінчиться
Не дуже вірю у ворожіння, але попитаю… Така чорна-чорна смуга в житті, що і жити не хочеться, і життя в подальшому не бачу. Це ж має колись закінчитися… Назвіть якусь дату, дайте надію, бо вже не можу більше тягнути
Бюст Березуцкого• 05 июня 2024
Не у вас одної. Стільки прокльонів не буває, щоб на всіх вистачило.
То просто життя.
А у нас макарошки
• 05 июня 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
То просто життя.
Так, розумію. Розумію навіть, що є люди, яким набагато важче
А у нас макарошки
• 05 июня 2024
Ответ дляОколовита
Пусть с сегодняшнего дня все плохое у вас закончится
Дякую
Виннипуховна• 05 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
О, то може дійсно вже не доживу
Автор, все у вас в голове и только. Ваше видение мира- интерпретация вашего мозга. Научите себя видеть только хорошее- красивые облака, прекрасный цветок, свободное место на стоянке в час пик.
Пусть это будет игра, ищите вокруг себя только хорошее и благодарите бога/вселенную/удачу /себя (кого-угодно, не имеет знечения) за очередную красоту/удачу. Попробуйте так играть какое-то время, и ваша жизнь изменится😉
Реальность каждого-всего лишь отражение его мыслей. Действуйте!
А у нас макарошки
• 05 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
Я намагалась бачити гарне і запевняла себе, що мені потрібен цей досвід. Але зараз в моєму житті є тільки сльози і фекалії, які я кожен день відмиваю. Моя близька людина сходить з розуму, а мені ніяк не вдається це виправити. І найстрашніше, що я не знаю, скільки ще це буде тривати і наскільки гірше може бути
Бентливуман• 05 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
ну так закінчиться коли помре та людина, головне до того часу самій кукухою не поїхати
А у нас макарошки
• 05 июня 2024
Ответ дляБентливуман
Мені часом здається, що я помру швидше і вже не поживу нормально
Бентливуман• 05 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
людина стара? Можливо оформити її в якийсь спеціалізований заклад? Або доглядальницю, але це дорого.
А у нас макарошки
• 05 июня 2024
Ответ дляБентливуман
Так, дуже стара, вона не хоче в пансіонат, не хоче доглядальницю, а я не можу її залишити саму
Бентливуман• 05 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
ви не про неї думайте, а про себе в першу чергу.
Сметчица• 05 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Муж?
Мой тоже начал ходить с психиатру. Честно, это капец. И бросить жалко и жить невыносимо. Получается, пока не заболел - мы вместе, а как начались проблемы - я его бросаю. А с другой стороны - скоро и я в дурку попаду. У меня одна надежда, что терапия таки поможет, но там же месяцы... Короче, автор, держитесь.
А у нас макарошки
• 05 июня 2024
Ответ дляСметчица
Муж?
Ні, бабуся. Пройшло три місяці важкої стадії, а у мене враження, що це триває роками. Я не розумію, що я роблю не так
Сметчица• 05 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Сочувствую. Автор, это закончится. Вам просто нужна помощь.
Гола з конопель• 05 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Ох,автор. Понимаю Вас. У меня подозрение на страшный диагноз. Мне очень страшно и одиноко сейчас,просто ужасно.