Лика-прилипка• 05 июня 2024
Ви помітили як нас життя постійно старається дивувати?
Ще вчора, я була впевнена що мій хлопець найвірніша людина на світі, а сьогодні дізналась що він мені зраджує
Сама не знаю• 05 июня 2024
Автор, все нормально, життя продовжується. Жінки , які це не пройшли, щастливі. Але не тому, що вірний чоловік, а тому, що поки не дізнались. Пару років тому, я б на свій пост написала:’ та то ваш такий, а мойнітакой’))))
Сама не знаю• 05 июня 2024
Ответ дляАмелі на мілені
говорите за себя
Так автор саме за себе сказала))))
Колишня муза• 05 июня 2024
Ответ дляАмелі на мілені
говорите за себя
Злякались за свого вірного? 😂
Чавонадо• 05 июня 2024
Так страшно читать такие темы, сейчас всем тяжело, но сколько женщин с детьми выехали с Украины и оставили своих мужей… это трагедия для всех- и взрослых и деток
Амелі на мілені• 05 июня 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Я за себе і кажу)
нас - это не за себя
вас и только вас
Сама не знаю• 05 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Злякались за свого вірного? 😂
Тригирнуло людину. Так, це від страху так пишуть. Як в дитинстві: Чик чирік я в домікє)))
Сама не знаю• 05 июня 2024
Ответ дляАмелі на мілені
нас - это не за себя
вас и только вас
Автор не пише , що у всіх зрада))) автор за всіх пише, що нас життя дивує. Саме автора здивувало , що хлопець зрадив. Інших по іншому. Чи вас клинить на зраді, це болісна тема для вас?
Колишня муза• 05 июня 2024
Ответ дляАмелі на мілені
нас - это не за себя
вас и только вас
Так-так, тільки у автора. Ваш ні-ні, ні з ким і ніколи! Не хвилюйтесь ви так.
Кицюююня• 05 июня 2024
В тому й суть - прожити життя в драйві, весь час долаючи складні перепони. І робити це достойно, не втрачаючи доброти. Так ми напрацьовуємо досвід душі. Але все це звісно, якщо вірити в реінкарнацію)
кураГАЛЯ• 05 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Трагедия для детей, что папа писю в чужую тётю вставляет🤣🤣
Сама не знаю• 05 июня 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Там малось на увазі, що діти не бачать батька , поїхали і на відстані.