Хіміки,будь ласка, врятуйте студента. Пропустила тему в коледжі і не знаю жодного питання
Ответ дляШпондєр
хоть пару вопросов можно самостоятельно прогуглить?
я прогуглила, но если бы можно было всю работу гуглить тотя бы сюда не писала)
Шпондєр• 05 июня 2024
Ответ дляSherman Dana
тогда наугад...
авось повезет
Пусин Кукин• 05 июня 2024
Ответ дляSherman Dana
Так пишите гуглите каждый вопрос
Маю рацію• 05 июня 2024
Ответ дляSherman Dana
Шукаєте хто вам нагуглить за окрему плату? Чи так, на шаріка?
Просто каралева• 05 июня 2024
Ответ дляSherman Dana
От уявляєте, можна брати і гуглити всю роботу та розбиратися. Або платити іншим студентам щоб вони робили.