Королева ганделику• Изменено 05 июня 2024

Колишня дружина хоче відправити дитину до батька за кордон

Чоловік та дружина виіхали на заробітки за рік до початку повномасштабного вторгнення.
У чоловіка є син від першого шлюбу, який лишився з матірʼю. Мати дитини вийшла заміж та сіла на повне забезпечення чоловіка, не працювала.
Батько допомагав сину весь час, періодично звав до себе в гості (хлопчик приїздив з бабусею - матірʼю чоловіка).
І тут через стільки часу колишня дружина розповіла, що розлучилась, лишилась без забезпечення, пішла на низькооплачувану роботу. І просить забрати сина до себе колишньому чоловіку. Хлопчик ще малий, він не може знаходитись сам вдома. Його потрібно проводжати та забирати зі школи. Готувати їсти, доглядати. Займатись з ним, уроки, секціі. Ані бажання, ані можливості у дружини батька хлопчика на це немає. Вона власну дитину не народжує тому, що безкінечно працює. Це зараз розкіш для неї - осісти вдома, вони не витягнуть на одну зарплатню чоловіка.
Чоловік може б і радий забрати сина, але він працює по 10-12 годин на день, щоб забезпечити нормальний рівень життя.
Дружина з чоловіком йдуть з дому о 7:30 і приходять увечері.
Колишня дружина істерить 🤬, так як хоче шукати другий підробіток і дитина їй заважає будувати карʼєру (тобто, у її 40+ все влаштовувало, а тут прокинулась!).
Колишня постійно телефонує та маніпулює: «ти ж батько», « тепер твоя черга дбати про сина» і все в такому дусі. 🤯
Їй вже було запропоновано виїхати з дитиною як біженець та перший час вчити мову і займатись дитиною, але тут вона починає розповідати, що не кине батьків, а батьки літні і не поїдуть нікуди.
Хтось стикався з подібною ситуацією? Яке рішення прийняли ?
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляВиправлялочка
Так пахать надо за границей. А там же муж был второй и обеспечивал.
Змінились обставини, це нормально, вона підлаштовується і підлаштовує всіх, як їй треба. У випадку автора, скоріш за все, буде як треба колишній дружині.

Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Чого це не потягне? Аліменти розраховуються у вигляді відсотків від зарплати. 25% виплатить і вільна. Щось я думаю, що батько навряд чи великі тисячи сплачував.
Ой, так грозять тими аліментами колишнім, прям жах. Я он, коли на півтора місяці їхала у відрядження новій дружині, яка теж бухтіла, що діти будуть у батька, пропонувала, аліменти, які платить колишній, аж 5000 на двох підлітків. Але, з умовою, що їх рівень життя не має змінитись, всі гуртки, репетитори, поїздки на змагання, нормальне харчування залишаються, а я цю суму і вільна. Чогось відмовились, від аліментів, а діти все одно в них були.
Рассказница• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
звичайно, що якщо дитина проживає з батьком, то аліменти на дитину повинна сплачувати мати. Це само-собою..

То так круто... Батько на заробітках, через 20 років він з новою дружиною зустрінуть пенсію заможними людьми, а матір, яка все життя прив’язана до дитини, не реалізовується, не заробляє, не збирає.., через 20 років буде бабкою, яка на касі копійки рахує? Може вона також на заробітки хоче поки сили є!

То нехай заключають офіційний договір між собою, нехай домовляються.. Батько може збільшити суму аліментів на які мати зможе найняти собі помічницю і йти вчитися\працювати чи що вона там хоче робити. Якщо вона одна і вона не вдова, то звичайно, що вона не повинна самостійно тягнути дитину.
Якщо батько бере на себе функції виключно банкомата, то нехай і несе повну відповідальність за свій вибір.
Во всех моих сообщениях такой же посыл.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
У неї низькооплачувана робота в 40+ чи вона буде платити аліменти щоб цього вистачало на дитину і непрацюючого чоловіка в Польщі?
Круто. А що чоловік платить аліменти, яких вистачає щоб мама не працювала?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ок, мати-зозуля, а батько, який не хоче опікуватись дитиною, хто? ЗозулЬ?
Козел.
Мона_Лиса• 06 июня 2024
капец я в шоке. Значит там папа может работать, чтобы обеспечить себя и новая жена работает чтобы обеспечить себя, а бывшей жене нужно не только себя обеспечить, а еще и ребенка, а это ого го сколько нужно. Но папа не может взять себе ребенка, бо он работает, а бывшая пусть сама решает подобные вопросы, ей наверное работать не надо
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляМона_Лиса
Та буде в неї все, що треба, зараз такі баби зубаті і буде він пахати та й дитиною опікуватися, а автор вести побут.

МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Я скажу дикую вещь. Отец помогает ребенку, деньгами, вниманием по возможности, поездками за границу. Это уже большая роскошь для бывших. Мать хочет спихнуть ребенка ещё своего на бывшего. По сути отец может не согласиться и все.

В идеальном мире оба родителя должны принимать участие и свои жизни строить после развода с учётом имеющегося ребенка. Но в реальном мире, ребенок с одним из родителей и досвидос, огромный бонус, что второй родитель вообще помнит о ребенке. Если бы сразу после развода ребенок остался с отцом, то и жизнь/работу он планировал бы иначе, просто иначе.
Відкрию вам страшну таємницю. В нормальному реальному світі це працює абсолютно навпаки. Батько утримує дитину, щей часто колишню дружину, ще й зобов’язаний проводити з дитиною час. В крайньому випадку дитина живе 50/50 з батьками тоді ніхто нікому аліменти не платить.
Це мабуть тількі в Україні, кацапії і білорусіі і ще десь накшталт мнямни батько нікому нічого не винен.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляВиправлялочка
Ребенка нужно забирать из школы. Автор озвучила возраст? Там до 10 лет, скорее. Если не младше. Ребенок что, мячик для пинпонга? Какая учёба в младшей школе в чужой стране без мамы с чужим языком.
По сути, двое родили. Но ни одному не надо этот ребенок. А отдуваться должна новая жена.
Никогда б не пошла на это. Ни как мать, ни как новая жена.
Яке навчання без мами? Таке саме як і навчання сотен тисяч дітей в нинішніх реаліях без батька. Чим відрізняється?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
100%
Тут частенько теми, як нові дружини радяться щодо зменьшення сум аліментів. Платять чоловіки 3 коп зазвичай, не бачать тих дітей роками.
Тепличная• 06 июня 2024
Ну а що ви хотіли, коли зв´язувались з чоловіком з прицепом?
Наплодив дітей, то хай несе відповідальність, ну захотілось же розлучитись і змінювати пісі.
Вона абсолютно права.
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
100%
Ай, чогось ніхто не гонить телепня на другу роботу, якщо колишня більше заробляє і дає дитині 80% утримання, а якщо колишня на мінімалці, то затоптати готові. А якщо як у мене більше, то це забаганки.
Дуб береза• 06 июня 2024
Ответ дляТепличная
Вона абсолютно права.
Так может бывшая жена писю решила сменить, не?) Я таких примеров навалом знаю
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляДуб береза
І що? Вирішила, пісі, то інша історія, а піклування про дитину обома батьками інша, хоч 100 тих пісь, він- батько, вона-мати
Тепличная• 06 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Тут питання моралі «батько повинен», але й питання совісті, що мати вирішила влаштувати власне життя, відправивши дитину. Коли її забезпечував колишній чоловік - таких розмов не виникало, її все влаштовувало і вона не кричала, що колишній має бути батьком для дитини.
Невже можна так просто відправити дитину - школяра молодшої школи за сотні кілометрів і віддати малознайомій жінці ? Адже вона чудово розуміє, що більшість обовʼязків ляже на плечі дружини іі колишнього чоловіка.
Шукати няню ?
Обставини помінялись, нащо ви підбирали розлученого з прицепом? Їжте тепер і не обляпайтесь....
Тепличная• 06 июня 2024
Ответ дляРассказница
Ну не все за границей живут как кот в масле. Сейчас оба взрослых работают может быть и откладывают чтобы выслать родным в Украину. А так папа сидит со своим ребенком, а его новая жена будет тянуть лямку одна....напоркуа это ей.
А по поводу дебилов родителей вы перегнули. Пол западной Украины с 90-х на заработках оставив детей на воспитание бабушкам- дедушкам.....
чого це тільки западної
Тепличная• 06 июня 2024
Ответ дляПозитивна
ну бывший муженек устроил же личную жизнь, теперь ее очередь.
что тут не по совести?
так, авторка, скоріш за все ще й тягалась з одруженим
Водійка хімарса• 06 июня 2024
Ответ дляInconvenient
Здесь очень много разведенных женщин, жаждущих хоть как-то попортить жизнь новым женам.
Это все от бессильно злобы. Могли бы конечно разрушили б бывшему брак, потому и ’угрожают’ детей отдать в ту семью.
Водійка хімарса• 06 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
У неё нет никаких рычагов влияния кроме воплей ’теперь твоя очередь’ что она сделает? Будет стыдить его? ))))

Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Елементарно, взяла квиток, зустрічай там-то, це якщо дуже треба, щоб дитина жила в батька. Або, шукається няня, попередньо приводяться аргументи навіщо і, в залежності від кінцевої мети, або збільшується фінансування, або оплачується няня.
Нічого вдягти• 06 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Шукати няню ?
Мама свої 9 років відняньчила наступні 9 до 18 черга батька😉
Якщо вас не влаштовує чоловік у якого є дитина, можете його покинути і знайти вільного.
Не розумію ваші обурення, бо ’мати вирішила влаштувати власне життя’, а поки тато це робив, то вам було ок?
Ну тепер просто його черга подбати про його дитину
Маю рацію• 06 июня 2024
Он должен обеспечивать своего ребенка, а не новую шмар..которая сильно много хочет
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляМаю рацію
Не тільки забезпечувати, а і виховувати, бо аліменти платять і батьки позбавлені прав. Має виконувати всі обов´язки мами по відношенню до дитини
Inconvenient• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення
Народжують всі по-різному. Ви пишете про свідомих людей, а люди всі різні в будь-якій частині світу. Плюс в ЄС, Канаді США жінка з дитиною дуже добре захищена законами в разі розлучення, а не залишається сама з дітьми на мізерні аліменти (або й без них).

Але ж я не про те.. Я не пропонувала перекласти обов’язки на нову дружину. Я пишу, що ці обов’язки нові чоловік\дружина всерівно розділяють, а не відсторонюються повністю під гаслом ’чуже’.
Жінки в ЄС і Америці каву своєму чоловіку не приготують (навіть коли вони не працюють по 12 годин, як автор), а ви вважаєте, що вони будуть опікуватися дитиною від першого шлюбу? До того ж вони прагматичні у виборі чоловіка, і виходять заміж за рівних. Я знаю декілька таких чоловіків, якф виховують дітей, і дуже добрих та відповідальних, але жінок вони собі серед місцевих не знайшли. Знаю жінку, яка вийшла заміж за вдівця з двома дітьми, і вона їх виховує, але в неї двоє своїх дітей, і статки в її чоловіка чималі. І в усіх в родині свої обовязки.
Мій перший чоловік не викликав в мене довіри, і мені на думку не спадало народити дитину. І б мені на думку не спало відправити свою дитину до її батька і чужої жінки, які багато працюють і не можуть/не хочуть приділити їй достатньо уваги. Це, мабуть, бажання або розлучити колишнього з новою дружиною, або отримати більше грошей, або безвідповідальне ставлення до своєї дитини.
Борець за гаманець• 06 июня 2024
Ответ дляInconvenient
Ну так. Колишній чоловік має менше часу на дитину живучи з новою дружиною ніж мати котра живе сама, працює на двох роботах і допомагає батькам. При таких умовах вона точно зможе приділяти дитині багато уваги
ШобВам_КакНам• 06 июня 2024
Ответ дляРассказница
Когда мч заводит отношения с ж с детьми и приходит в семью, он это делает сознательно. А в случае автора муж не жил со своим ребенком
Але дитина від того не перестає бути його
Чи автор не вкусрі була весь цей час про наявність дитини в її нинішнього мч?
Водійка хімарса• 06 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
І що? Він скаже не приїзди, не зустріну. А ще там треба згоду батька на виїзд то зовсім цікаво буде. Так саме і з нянею- йому няня не потрібна, іона потрібна колишній і не факт що вона заробить навіть на 50 відсотків няні
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Та не скаже він так, тому що дитина там була, адреса відома, ми жінки хитрі, як треба відвезти, відвезем, звісно, що це не прямо буде сказано. Колишня не робить нічого протизаконного, є проблема треба її вирішувати, або забирати дитину, або іншим чином. Якщо він стане в позу, дитину не заберу, няню не оплачу, скоріш за все, там є його мати, то вона буде сидіти, а колишня всякий раз полоскати синка і тягнути бабки. Є такий приклад, а свекруня майже все, що син висилає, віддає,бо невістка хитрий маніпулятор. Хоча, особисто я б добилась, як мені треба.
Водійка хімарса• 06 июня 2024
Ответ дляМрії у вирії
Привезти і кинути це як раз протизаконно, бо місце проживання визначено з матір´ю. На кожну кручену знайдеться свій хитрий гвинт. І будуть потім мати шукати з поліцією, а дитину добре якщо в дитбудинку в Польщі
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Де кинути? Віддати в руки, рідному батькові, ну не відмовиться він, якщо дитина в нього вже була. Ця ситуація турбує автора, а можливо, чоловік думає інакше, тут питання перемовин, в яких автор приймати участь не буде.