Королева ганделику• Изменено 05 июня 2024
Колишня дружина хоче відправити дитину до батька за кордон
Чоловік та дружина виіхали на заробітки за рік до початку повномасштабного вторгнення.
У чоловіка є син від першого шлюбу, який лишився з матірʼю. Мати дитини вийшла заміж та сіла на повне забезпечення чоловіка, не працювала.
Батько допомагав сину весь час, періодично звав до себе в гості (хлопчик приїздив з бабусею - матірʼю чоловіка).
І тут через стільки часу колишня дружина розповіла, що розлучилась, лишилась без забезпечення, пішла на низькооплачувану роботу. І просить забрати сина до себе колишньому чоловіку. Хлопчик ще малий, він не може знаходитись сам вдома. Його потрібно проводжати та забирати зі школи. Готувати їсти, доглядати. Займатись з ним, уроки, секціі. Ані бажання, ані можливості у дружини батька хлопчика на це немає. Вона власну дитину не народжує тому, що безкінечно працює. Це зараз розкіш для неї - осісти вдома, вони не витягнуть на одну зарплатню чоловіка.
Чоловік може б і радий забрати сина, але він працює по 10-12 годин на день, щоб забезпечити нормальний рівень життя.
Дружина з чоловіком йдуть з дому о 7:30 і приходять увечері.
Колишня дружина істерить 🤬, так як хоче шукати другий підробіток і дитина їй заважає будувати карʼєру (тобто, у її 40+ все влаштовувало, а тут прокинулась!).
Колишня постійно телефонує та маніпулює: «ти ж батько», « тепер твоя черга дбати про сина» і все в такому дусі. 🤯
Їй вже було запропоновано виїхати з дитиною як біженець та перший час вчити мову і займатись дитиною, але тут вона починає розповідати, що не кине батьків, а батьки літні і не поїдуть нікуди.
Хтось стикався з подібною ситуацією? Яке рішення прийняли ?
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ідеального варіанту тут не буде, залежить від наглості та наполегливості одного з учасників ситуації , в принципі, все як в житті. Особисто я за 50/50 проведення часу, а ще за аліменти реальної вартості утримання конкретної дитини, навіть проект пропонувала, але то лише слова. В даному випадку, і колишня права, вона має право на кар´єру, особисте життя та просто з подругою напитись, все ж таки в сьогоденних реаліях нашої країни, побут сім´ї, навчання дитини та ментальне здоров´я важкувато підтримувати. Закордоном простіше, знаю про що кажу так як три тижні в місяць у відрядженнях, хоч пашу, але ментально відпочиваю. З іншої сторони, якщо батько буде менше працювати, погіршиться якість життя дитини та й відверто, думаючи про дитину, вона звикла до мами. Нова дружина зрозуміло, що не в захваті від перспективи догляду за дитиною. Тому, якщо мати дитини реально буде більше заробляти,батько оплачує няню, або бере до себе, як домовляться. Нова дружина, якщо нагла, поставить питання гостро, але, судячи з теми, нема в неї напору та впливу, тому, мабуть доведеться доглядати дитину. Бо чого я маю, то не аргументація, має батько, як, його проблеми, дитині має бути комфортно і крапка.
Покращена• 06 июня 2024
Якщо питання тільки в няні, то нехай батько сплачує няню.
Я як мати не віддала б свою дитину ні за що!
А як нова дружина не взяла б на себе роль ’нової мами’ якщо рідна при пам´яті
Якісь мутки у колишньої...
Я такая - жду трамвая• 06 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Тут питання моралі «батько повинен», але й питання совісті, що мати вирішила влаштувати власне життя, відправивши дитину. Коли її забезпечував колишній чоловік - таких розмов не виникало, її все влаштовувало і вона не кричала, що колишній має бути батьком для дитини.
Невже можна так просто відправити дитину - школяра молодшої школи за сотні кілометрів і віддати малознайомій жінці ? Адже вона чудово розуміє, що більшість обовʼязків ляже на плечі дружини іі колишнього чоловіка.
Шукати няню ?
Хай чоловік оплатить мамі дитини, послуги які повинен виконувати він. Як мінімум, оплатити няню для дитини
Вакцениро Вона• 06 июня 2024
Ответ дляMs. Похвала
Никого не волнует, что не может отец.
Отцу ведь неинересно, как мама сейчас решвет вопросы по примотру за ребенком?
Может и работу себе не может найти человеческую, потому что ребенок на голове.
А мачеха ничего не должна, да.
Папа забирает и хороводит.Мачеха работает как хочет.Не выделяя своего бюджета, времени и сил на чужое дите.
А с мамы можна получить алименты.И почувствовать, что это за разница: платить промто деньги или кружить ребенка 24/7, работая при этом.Болячки, школа, готовка, покупка одежды, развлечения...
П.С.Если что, я жена первая и единственная мужа, дети уже выросли, никто меня с ними не бросал и не обижал.Но я за справедливость.
А мачеха ничего не должна, да.
Ось тут так, я підтримую і маму дитину, і нову дружину. І ці дві жінки взагалі одна про одну думати не повинні)))
Дитина від попереднього шлюбу - точно не клопіт нової дружини, тут вона може робити, як хоче
Але і мати, яка 24/7 з дитиною, має право віддати дитину батькові і платити аліменти.
Вакцениро Вона• 06 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Шукати няню ?
Питань моралі до батька немає?)))
графиняВишенка• 06 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Якщо мій колишній одружиться, я зроблю так само) 🤣🤣🤣
Відправлю підлітка пожити 😎
Сюрпрайз сюрпрайз
Відправлю підлітка пожити 😎
Сюрпрайз сюрпрайз
ваш підліток чемодан? существо не одушевленное? средство наказания бывшего мужа? его желания в расчет не принимаются?
Щира українка• 06 июня 2024
Странно, возраст мамы 40+ и маленький ребенок, которого нельзя оставить одного дома
Мрії у вирії• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
А що дивного, дитині 7, мамі може бути від 41 до 50. В мене в подруги в 43 дитина такого ж віку, залишає вдома, але велике місто, треба десь повезти і постійно контролювати.
Сумчатая кошка• 06 июня 2024
Я бачу такий варіант: забирати дитину і інтегрувати в нову країну. Дитина не малюк вже. Тобто, є варіант прилаштувати в дитячий колектив, школа, садочок, табір. Вечори-няня. Це не обов´язково має бути професійна няня, а людина, (навіть сусідський підліток), яка пригляне за малим, щоб він поїв розігрітим і був у безпеці до приходу дорослих. Або, як варіант, тато оплачує няню дитині і та лишається з мамою. Але в будь якому випадку подивіться на ситуацію з позиції дитини і що вона відчуватиме.
Идууу--уууу блин• 06 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Шукати няню ?
Батько може влаштовувати своє життя, а мати не має такого права?
Из Кукуева я• 06 июня 2024
дитину заводять двоє
вона 50 на 50 відсотків відповідалальність обох батьків.мама хлопдчика на 100 відсотків права
а ви вийшли заміж за чоловіка з дитиною, треба було врпюаховувати цей нюанс раніше
Ответ дляКоролева ганделику
Шукати няню ?
Тобто ваш чоловік тягнути свою дитину не хоче не може, а його колишня дружина мусить?
Забезпечте її грошима на малого і вона не буде вам його відправляти. Це дешевше ніж забрати до себе і менше гемору
Из Кукуева я• 06 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Я об этом и пишу.
Отец не будет заниматься ребёнком в той мере, в которой это должно быть - все ляжет на его новую женщину.
это уже ппоблемы отца и той женщины - договориться
З вишневого садка• 06 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
Обидва повинні піклуватись про дитину. Батько такий же рівноправний і зобовʼязаний як і матір. Мати не повинна постійно жити з дитиною, батько теж може.
Новій дружині співчуваю. Але треба було думати, беручи розлученого чоловіка з причіпом
Ну так нова дружина тут і не повинна нічого,треба було їй думати перед шлюбом чи ні. В дитини живий здоровий батько,який має вирішувати питання. А не шукати нову няньку навіть потенційну дітям.
На місці нової дружини не погоджуватись аж до розлучення. Чоловік хай шукає варіанти - няня, свекруха, ще хтось побуде з дитиною. Колишню теж можна зрозуміти,але нова дружина колишній точно нічого не винна.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Шукати няню ?
То есть когда отец устраивал свою жизнь, оставив ребенка жене, откупаясь деньгами, совесть не мучила? И отдает мама ребенка не чужой женщине, а родному, горячо любимому папе. Вы, кстати, сделайте выводы, если родите от него, ваш ребенок ему тоже будет на фиг не нужен после развода.
З вишневого садка• 06 июня 2024
Народ, в чому претензія до нинішньої дружини? Вона нічого не повинна ні по яких законах цій дитині навіть заради її комфорту, бо є рідна мати і рідний батько,які мають дійти консенсусу між собою,і не вплутувати нову дружина батька. Те що спільна дитина не буде потрібна після розлучення - ще хто зна чи та дитина в принципі буде,якщо зараз обидва чоловік і нова дружина стараються заробити.
Комфорт дитини важливий,але це не має бути ціною жертв і поступок чужої жінки,це хай вирішує тато, на няню додає, чи інші способи. А то всі як сліпі, тато рідний нічого не винен,а нова дружина має кружляти ту дитину(дитина ні в чому не винна звісно) .
Якщо що,я не нова дружина,а в єдиному шлюбі. І росла з мачухою яку ніколи не вважала для себе винною навіть з урахуванням того факту що мати наша вмерла. Батьківські всі нюансі тягнув на собі мій батько, мачуха по мені питань не вирішувала ніколи. Хоч може й повинна була,бо заміж за вдівця пішла
Ищу-брожу• 06 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
У неї низькооплачувана робота в 40+ чи вона буде платити аліменти щоб цього вистачало на дитину і непрацюючого чоловіка в Польщі?
Она будет платить 1/4 зп.
Как тысячи мужчин
Ищу-брожу• 06 июня 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Казки це дідуся Панаса що вона як піде, як побудує кар´єру з нуля. Вона цього не робила коли було набагато більш сприятливі умови
Не страшно
Ее муж тоже не олигарх. Хотя ребёнок на шеи не болтался
Ищу-брожу• 06 июня 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
То есть мать такая, «та он зозуль, нечего» и отдает ему ребенка как чемодан и идет по своим делам?
То есть ей он не особо и нужен?))
А потом удивляемся почему столько взрослых с травмами в терапии. Потому что они и родной матери не были особо нужны🥹
То есть ей он не особо и нужен?))
Нужен
Поэтому и отправляет в лучшую жизнь
FleurDeLyse• 06 июня 2024
Мама ребенка права. Отец такой же родитель как она. Тяжело забирать из садика, нет времени, много работает. А матери не тяжело? Не надо забирать из садика? Она как-то решала этот вопрос, теперь очередь отца. Я на стороне матери.
ЛюблюДевчонок• 06 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Нужен
Поэтому и отправляет в лучшую жизнь
Нормальная мать никогда не сбагрит своего ребенка
Ищу-брожу• 06 июня 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Она папе отдаёт
Ребенку и папа нужен
Чтоб потом не было воплей что мама хреново воспитала
Ребенку и папа нужен
Begi -d913• 06 июня 2024
Ответ дляЩира українка
А что странного? Мне 40+ и младшему ребенку 4, разве это странно сейчас?
FleurDeLyse• 06 июня 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Нормальный отец тоже примет своего ребенка, потому что он имеет такие же обязанности, как и мать
Пожмаковна• 06 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Это понятно. Но вторая жена собрала вещи и ушла жить отдельно. Я бы так сделала. И пусть папа разрешает свои проблемы сам
Второй жене думать головой нужно прежде, чем связывать свою жизнь с мужчиной с ребенком. Головой, в не тем, что меж ног
Пожмаковна• 06 июня 2024
Ответ дляПП-шница
Ага, а отец может болт забить на ребёнка и его соц. опека заберёт в приемную семью , и фиг его родная мать когда -либо увидит больше.)))
Не несите бред
Если отец забьет на ребенка, его передадут матери
Ответ дляКоролева ганделику
Шукати няню ?
ну муж жe устроил свою жизнь, жeнился, жил в своe удовольствиe, почeму жeнщина нe можeт сдeлать так жe?
Ну вообще-то он отец. Мать находила время на ребенка, жертвуя работой/карьерой, в то время как папа развивался по карьерной лестнице. Теперь очередь папы. Новой жене : дамы, выходящие замуж за мужчину с детьми имейте ввиду , что эти дети будут присутствовать в жизни мужчины.
П.С. Главное мне нравится, бж не работала , балдела , по мнению нынешней, но при этом нынешняя говорит что не сможет работать , в случае если ребенок приедет . Логика 😂