Огірок та Помідорчик• 06 июня 2024

Можна відключити морозилку, а холодильник щоб працював?

Але думаю, що з цими відключеннями це не врятує((((( раніше холодильник взагалі безшумно працював, а зараз гудить як шалений
Засомневаю• 06 июня 2024
В мене можна.

Пффф 100%• 06 июня 2024
если два компрессора, то можно
Помилуйте мадам• 06 июня 2024
Можна, якщо холодильник двокомпрессорний.
Все і одразу• 06 июня 2024
А откуда нам знать какая у вас модель? Выше вам правильно сказали про два компрессора,но опять таки их наличие не означает что есть возможность отключения поодиночке
дама_из_декрета• 06 июня 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
можна і компресори залишити, якщо морозилка окремо шафою від холодильника
вентиляторная• 06 июня 2024
Автор, я так розумію, що морозильна камера у вас практично пуста. Тоді вам достатньо завантажити морозильник ’під зав´язку’.
Чим завгодно, навіть просто пляшками з водою. Щоб замерзли.
Під час відключень повний морозильник не буде так сильно втрачати температуру і, відповідно, під час включення компресору не прийдеться працювати ’з надривом’.