Сладко-соленая• 06 июня 2024
Купила квитки в Неаполь, порадьте
Містечко недалеко, щоб зняти житло, апартаменти, туди на таксі
Хочу простий пляжний відпочинок на два тижні, дякую наперед
Гола з конопель• 06 июня 2024
туди-назад на таксі, ви розоретесь, ми були в кінці квітня, так 35км іхали близько півтори години, там гори, серпантини. Дууууже красиво, але такі пробки, хай бог милує. Ми мешкали під Соренто, там дуууже чарівно, але я не уявляю ті ціни в сезон. Моя порада, обирайте місце, куди з Неаполя іздять потяги або автобуси. Сам Неаполь жахливий. Грязний, смердючий, бомжацький, але всі що навколо, це казка.
Також майте на увазі, 90% пляжів платні. А навіть коли безплатні, то там будуть платні супутні сервіси такі як - душ на пляжі, роздягалка, локери для ваших речей (бо лишати телефон або що просто на пляжі та йти купиатись, неможна). Амальфі кост це казка. Але там ну дуууууже дорого. Соренто місто трошки більше, там більший вибір і кофе і ресторанів (на різний гаманець). Ми знімали апарти у містечку Мета. Там трошки дешевше, далі від моря (близько 3х км спочатку з гори, а потім назад під горку))))
Сладко-соленая
• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Ого. Дякую за таку інформацію
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Підкажіть, без машини не варіант їхати?
Гола з конопель• 06 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
Підкажіть, без машини не варіант їхати?
я б не радила, ми брали машинку в аеропорту на прокат. І тут справа була не тільки в тому що ви більш вільна в своїх переміщеннях, скільки є можливість трошки зекономити. На виїзді з Неаполю (у сторону Везувія, Амальфі) є дуже зручний ТЦ (Сentro commerciale Neapolis) він дуже по дорозі. Ми там одразу і скупились, там суперські ціни і вибір, ми купили креветок розміром з ладонь кожна (11 евро за кг) купили воду, малий соки, собі вина і просекко, всіляких овочів-фруктів, нарізок, короче тупо купили істи, що б мати можливість принаймі не йти у кафе на сніданок і мати можливість щось перекусити + алкоголь. Бо у туристичних містечках, навіть у магазинчиках цінник одразу +30-50% на теж саме.
по-друге в Італіі прям не дуже добре з громадським транспортом, автобус за розкладом може просто не приїхати....ну отак, водій с кимось заговорився, а потів випив кави і взагалі...то ж замість бути о 14:30 за розкладом, приїхав о 15:45...
ну і просто, коли ви їдете машиною по тому серпантину, там такі види, що можна втратитит голову. Ми просто зупинялись по трассі там де були ’кишені’ на дорозі і просто стояли і насолоджувались видами
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Є можливість жити десь біля пляжу чи там всюди до нього треба їхати?
Гола з конопель• 06 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Ого. Дякую за таку інформацію
Будь-ласка, наша поїздка була спонтана я спіймала вигідні квитки і подумала, о! круто, Неаполь, південь, краса
але як почала шукати житло і читати більше про цей регіон, то більш розуміла що в Неаполь я не хочу, а все що поруч, то якісь зашкварні ціни. Але як же там гарно...це просто чарівні місяця, ця лазурна вода, лимони, аромат лимонів скрізь, усміхнені Італійці. а ще дууууже вузькі вулички, купа мопедів, адські ціни і платні пляжи
Гола з конопель• 06 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
коли є гроші, то звісно є можливість жити прям біля пляжу, але там всі міста розташовані на горі. (знизу від моря і наверх, наверх) і все рівно, коли зочете погуляти, треба або спускатись, або підійматись, майт на увазі. Чим ближче до моря - тим вища ціна.
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Правда, що прохід до пляжів закривається ввечері? Мене цікавить, чи можливо пересуватися без машини, якщо жити в одному містечку, чи тоді найкращі пляжі недоступні будуть?
Гола з конопель• 06 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
Для розуміння
Гола з конопель• 06 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
так і приватні пляжі і міський закриваються десь о 19:00-20:00 залишається набережна міста, або ’дикі пляжі’ без машини дістатись ’диких пляжів’ майже не можливо (нє, ну може ви через бла-бла кар або що, когось знайдете) але міським транспортом це майже не можливо
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Для розуміння
Так, я знаю, що море внизу, тільки не зовсім розумію, як до нього спускатися. Якась стежинка чи більш централізовано все?
Сладко-соленая
• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Дуже велике дякую
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
В якому місяці ви були, спекотно?
Гола з конопель• 06 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
є стежки, є сходи, є дороги по яким ви будете спускатись максимально прижимаючись до гори, бо поруч будуть проноситись машини і мопеди
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Романтично)
Гола з конопель• 06 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
В якому місяці ви були, спекотно?
кінець квітня. було нормально, вдень було спекотно, ходили в футболках і шортах, ввечорі ставал досить прохолодно, натягала реглан та желетку
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Нічого собі, ви купалися?
Гола з конопель• 06 июня 2024
це позітано і без зайвих кількох тисяч євро я б туди не поїхала))) гуляти там майже не можливо, дууууже вузькі вулички по яких іздять машини + тут же стоять століки кафе + там же десь між кафешками і машинами протискаються люди. Парковки коштують 15евро за годину (якщо не знімете житло з паркомісцем) ціни у кафе - зашквар. Там дуже гарно, але якщо є дууууже багато грошей що б жити в готелі біля моря, у готеля бажано що б був свій клаптик пляжу і було достатньо грошей на ті кафе і ресторанчики. а... ну і дорога з пляжу - це сходи...круті, довгі сходи. десь близько 500-700 метрів тупо сходинок на гору
Гола з конопель• 06 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
Нічого собі, ви купалися?
я ні))) мій малий - так
вода була десь + 18
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Я знаю, що радять жити в Салерно, але хотіла погуляти в цьому місті, шкода, що так мало місця. І це ви були не в сезон.
Гола з конопель• 06 июня 2024
Ответ дляХома з пастою
я дуже раджу проїхатись по Амальфі кост, по цим містечкам, там багато часу не треба, вони маленькі. 1-2х днів вистачить з головою. Там дуже гарно. але! тільки коли є машина, бо з міським транспортом там важко, ну і мати на увазі ціни, я трошки прозріла від ціни паркування в 15 евро за годину. і якщо зберетесь на везувій, купуйте квитки заздалегіть, через інтернет, на місці вони не продаються. тільки он лайн і он лайн можна забронювати собі платний паркінг у найближчому до входу в парк місці бо від безкоштовного паркінгу ще 3км топать до входу в нац парк везувій. А там ще десь 2 км вгору до самого кратеру. А коли на вулиці спека, то можна здохнуть. Ми йшли пішки і дякувати богу було хмарно, бо інакше діти б мене з´їли
Хома з пастою• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Дякую)
Сладко-соленая
• 06 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Дякую
Я вже дивлюсь квитки -далі по Італії