Крошечка-хаврошечка• 22 апреля в 15:49

Париж, Діснейленд VS море з дітьми влітку

Зробіть вибір:
вже голосів: 39
Париж
Море
І те, і те
Результат
Українська зірочка• 22 апреля в 15:50
Тю. Решайте сами

Чучело-Мяучело• 22 апреля в 15:51
Можно поехать в Ниццу -Италию на море и на денек сгонять в Диснейленд.
автор Крошечка-хаврошечка • 22 апреля в 15:51
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тю. Решайте сами
Звісно, вирішувати мені
из желе я• 22 апреля в 15:51
ну море - это на 10 дней, а Париж - на 3.... Для меня это несопоставимые по целям поездки. На море отдохнуть, а в Париже сойти с ума
Ответ дляЧучело-Мяучело
Там дорого
Раз одела не бу• 22 апреля в 15:51
До баби, в село.
автор Крошечка-хаврошечка • 22 апреля в 15:52
Ответ дляРаз одела не бу
До баби, в село.
І туди теж поїдуть, хоча і ми в селі живемо теж

автор Крошечка-хаврошечка • 22 апреля в 15:53
Ответ дляиз желе я
Так, на морі 2 тижні, а Париж днів 5.
Дама с собачкой• 22 апреля в 15:53
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Там дорого
Тоді варіант ’і там і там’ для чого вам?
Чу Ча• 22 апреля в 15:54
Нічого особливого , окрім черг у Диснейленді нема. Я б обрала Енерджиландію замість нього.
Чучело-Мяучело• 22 апреля в 15:55
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Там дорого
Кстати, между Марселем и Генуей есть куча отличных пляжей, не очень дорогих, и песчаных.
June11• 22 апреля в 15:57
Якщо Дісней не принципово, то можливо поєднати разом море та парк розваг, що є на курортах.
Наприклад Іспанія, Коста Дорада + Порт Авентура, чи Тенеріфе + Сіам парк, чи Туреччина + Ленд оф ледженс.
Чучело-Мяучело• 22 апреля в 15:59
Ответ дляJune11
Или в Турцию в Кемер. Рядом аквапарк и дино-парк. А если дети постарше, очень рекомендую экскурсию на пиратском корабле!
осень харашо• 22 апреля в 15:59
залежить багато від віку дітей, ящо до 10 років то море
businka-n• 22 апреля в 16:01
Я з дитиною їздила в Париж в Діснейленд.
Ніяке море з цим не зрівняється.
Ми в Діснейленд ходили три дні, в потім ще на чотири дні поїхали в сам Париж і там погуляли.
В Парижі я до цього по роботі їздила кілька разів. Хотіла дитині вже і його показати та на концерт там сходити.
Залізний кіготь• 22 апреля в 16:01
Девочки, а сколько примерно обойдется недорогой отдых на море сейчас? Неделя? Если я с дочкой поеду, ей 18. Ни разу не была нигде, понятия не имею..
Анчо Ус• 22 апреля в 16:01
Даже Турция предложит вам свой парк развлечений. Диснейленд это дичайшие очереди. Полно парков не хуже.
Чумачечая_• 22 апреля в 16:03
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ужасная экскурсия, куча пьяного быдла русского бухают и танцуют под матушка- земля
Чумачечая_• 22 апреля в 16:04
Ответ дляЗалізний кіготь
Смотря куда, на чём и какие даты.
Это как спросить сколько стоит квартира в Украине....

Чучело-Мяучело• 22 апреля в 16:04
Ответ дляЧумачечая_
Не выдумывайте. Два раза были, там вообще никто не бухает и не танцует. Там детей развлекают.
businka-n• 22 апреля в 16:04
Сприводу очередей в Діснейленді:
Рекомендую заздалегідь поставити їх додаток та брати білети на два парка. В додатку є навігація та пишеться час скільки на якому атракціоні чекати в черзі. З додатком дуже економиться час в чергах.
Працівниця року• 22 апреля в 16:05
До Діснейленд у треба їхати, якщо діти - фанати Міккі Мауса та Діснея. Якщо ні, то будь який парк розваг замінить тот Діснейленд. В Європі тих парків - купа. До нам найближчий - Енерджерландія. На вихідні можна з´їздити. І черги невеликі, і атракціони суперскв, і аквапарк влітку є.
Тому я за море та окремо парк розваг.
businka-n• 22 апреля в 16:08
Ответ дляПрацівниця року
Тому я за море та окремо парк розваг.
Навіть не фанатам там є чим зайнятися)
Працівниця року• 22 апреля в 16:11
Ответ дляbusinka-n
Навіть не фанатам там є чим зайнятися)
Я ж не сперечаюсь. Але є купа не гірших альтернатив. А може, навіть, і кращих ( в плані атракціонів, черг та організації )
Copy-Paste• 22 апреля в 16:13
Лично я всегда выбираю море. Заметила, что если на море хотя бы 10 дней, то дети потом почти год не болеют или ,если болеют, то в более лёгкой форме.
У дочки подошвенная бородавка была, но после почти 12 дней на море-пропала. И проблем с ушами меньше возникает.
Невидимка• 22 апреля в 16:13
Ответ дляЗалізний кіготь
В Болгарію на двох по ранньому бранюванню бачила непогані готелі на тиждень до 40 тис. з проїздом, можливо і тепер є такі пропозиції, але напевно деяки готелі вже в стопі.
Чумачечая_• 22 апреля в 16:16
Ответ дляЧучело-Мяучело
Там всегда есть пенная дискотека. Я с 17 лет отдыхают в Турции,там почти всегда на этих кораблях пьяный треш
Vik tori 5430• 22 апреля в 16:20
Ми з дітьми були у Діснейленді. Це ніби у казку попали. Море таких емоцій не дасть. Поєднати одне з другим вважаю теж не варіант ( хіба що у вас необмежений час і бюджет). Треба врахувати, що на вході ( їх там навіть декілька, спочатку сканер треба пройти) дуже великі черги. І вибірати місяці, коли немає канікул у Європі, бо прийдеться довго чекати на атракціони.
businka-n• 22 апреля в 16:24
Ответ дляПрацівниця року
Це треба тільки бути і в тих і інших парках і Діснейленді щоб порівняти.
Діснейленд це може бути мрією всього дитинства і якщо є можливість туди з´їздити, то воно того варте.
В черги там не такі страшні як про це кажуть. Ми проходили на деякі атракціони майже без черг і все було чудово.
Було що й чекали звісно, втомлювались, але маємо чудові спогади.
Поїхали б навіть ще колись.
Розбещена цяточка• 22 апреля в 16:27
Ездила с детьми ужасные очереди , что перечеркнули все эмоции . Были на Тенерифе в парке и в Салоу отдыхали то в порт авентура ходили мне намного больше понравилось и отдых был соответствующий . Диснейленд не зашел, но я не фанат и это не была мечта детства и жизни , я люблю море а парк это так ради детей, поэтому если спросить поехала б еще то категорически нет , есть куча других прекрасных мест , но это для меня .