Рекламама• 06 июня 2024
тонуюча маска для русявого волосся
Порадьте тонуючу маску для натурального русявого волосся, хочеться додати блиску і відтінку.
Подмигашка• 06 июня 2024
Сама звичайна Рябіна з цими задачами чудово впорається. Якість волосся після неї крутезна, не очікувала від такої ціни. Але є але.
У якості експерименту пофарбувала своє русяве волосся нею у чорний, вийшло дуже яскраво, і не подумати, що це тонуюча маска. Та клятий червоний пігмент, що вона містить у великій кількості, застряг у моєму сухому пористому волоссі просто намертво. Усі кажуть - та вони змиваются згодом на сто процентів, але у мене вже відросло сантиметрів із сім нового волосся, та воно досить відрізняється кольором від тої частини, що була сто років тому фарбована. Сиві волосини - ті просто іржавого кольору наполовину. І ніякі змивки, покупні та саморобні, суттєво не змінили ситуацію