OlenaMriya• 06 июня 2024

Лгбт-вишиванки милують око та вселяють віру в світле майбутнє!

Лімітована колекція прайд-вишиванок вже у продажі 🌈

Це лімітована колекція до прайд-місяця, яку ми створили спеціально, аби поєднати обидві ідентичності: українську та веселкову.

Наші вишиванки зможуть стати не лише унікальною річчю у вашому гардеробі. Вони допоможуть українському війську на пʼятьох різних напрямках. Адже 40% з кожної вишиванки буде спрямовано на прайд-збір.

Вишиванки з льону, машинна вишивка. Вартість 4000 грн. Придбати сорочку можна на сайті дружнього бренду.

Відправка закордон можлива.

До рекламної кампанії сорочок долучилися: голова об´єднання @lgbtiqmilitary і ветеран Віктор Пилипенко, cпівачка Badactress, блогер Сашко Драглі, візажист Денис Тарасюк, блогерка Мішель та проєктний менеджер @kyivpride Роберт Луценко.

Разом до рівності та перемоги 🇺🇦 💪 🏳️‍🌈
автор OlenaMriya • 06 июня 2024
Будьмо! Гей! Будьмо будьмо будьмо!
Гей! Гей! Гей!
begovelik• 06 июня 2024
Уявляєте, сьогодні вилітала з терміналу аеропорту Мюнхена. Там є кімната з гей-тематикою, але туди, чомусь, ніхто не заходив. Вона була пустою.
Борисфенка• 06 июня 2024
Зовсім охреніли, .... безмозглі???
begovelik• 06 июня 2024
От як це так?
begovelik• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Зовсім охреніли, .... безмозглі???
А що не так?
Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Бо нормальні люди гидують. Але вони все одно у вічі лізуть.
автор OlenaMriya • 06 июня 2024
Ответ дляbegovelik
От як це так?
Там уже все все увидели 200 раз
Это для гомофобных зевак
TANYA 0 0 0 0• 06 июня 2024
От і закидайте мене тапками, але, в теперішній час коли іде війна, полягло багато людей, економіка котиться в прірву, міліони людей покинули свою домівку, стоїть питання виживання і ще не відомо як це закінчиться. Про лгбт взагалі не думаю, до чого туди ще вишиванки приклеїли?
автор OlenaMriya • 06 июня 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Потому что ЛГБТ люди воюют
А мужья советчиц пиструн греют
begovelik• 06 июня 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
А ви думаєте, на фронті немає нікого із лгбт-спільноти?
автор OlenaMriya • 06 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Она не думает.
_Alekssandra_• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Вы против европейских ценностей?
Т.е. за путина?
Каллипсо• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Потому что ЛГБТ люди воюют
А мужья советчиц пиструн греют
Список ЛГБТ-воинов в студию. И давайте сразу соотношение гетеро и номер
Соната любви• 06 июня 2024
позорище.
в то время, когда в окопах ценой своей жизни защищают страну.
Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Бо хочуть спаскудити всі українські символи. Та й саму веселку спаскудили.
Якісь тварі ретельно фінансують цей движ по всьому світу. Плювати їм на війни.
Каллипсо• 06 июня 2024
Герето и гомо* А так это все бла-бла, особенно от села из Германии
автор OlenaMriya • 06 июня 2024
Ответ дляСоната любви
позорище.
Позорище у вас отражается в зеркале
автор OlenaMriya • 06 июня 2024
Офіційний канал громадської організації «Українські ЛГБТ+ військові за рівні права»

lgbtmilitary.org.ua
https://t.me/lgbtiqmilitary
Kot_v_meshke• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Потому что ЛГБТ люди воюют
А мужья советчиц пиструн греют
Собственно говоря, как и ты греешь
Борисфенка• 06 июня 2024
А що зробити, щоб не бачити дописи і теми автора?
Каллипсо• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Позорище у вас отражается в зеркале
Так возвращайтесь, в чем вопрос? Нет? Так нефиг тыкать и рассказывать из Германии кому и как воевать
П.с. инвалидов по желанию тоже берут. Была лояльна к вашим постам до этой фигни
Соната любви• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Позорище у вас отражается в зеркале
я придерживаюсь моральных ценностей, а не продажной сущности ради бабла.
TANYA 0 0 0 0• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Она не думает.
А ви конкретно до яких відноситесь ті. Що в окопах?
автор OlenaMriya • 06 июня 2024
Ответ дляСоната любви
Мораль это равные права всем!
Pole• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Потому что ЛГБТ люди воюют
А мужья советчиц пиструн греют
Сказав німецький піструногрій
Каллипсо• 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Блокируцте и не будете видеть
автор OlenaMriya • 06 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Переехать в рф
Борисфенка• 06 июня 2024
Ответ дляКаллипсо
Блокируцте и не будете видеть
Як саме, підкажіть
автор OlenaMriya • 06 июня 2024
Борисфенка ушла в мир Инной
Кацапский
Проведём с почестями
ТайТаке• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Будьмо! Гей! Будьмо будьмо будьмо!
Гей! Гей! Гей!
Это кацапское ипсо?!