Додаю напруги• 06 июня 2024
Хтось видаляв дитині родимку?
Сину 9 років, біля носу є родимка, невелика але помітна. Не подобається йому вона ніяк, він хоче її видалити. Я йому кажу, що вона йому навпаки личить і давай почекаємо, може ти згодом зрозумієш, що вона зовсім не псує зовнішність, а навпаки. На якісь час його вистачає, а потім знову своє..
Вже почала задумуватись може і справді видалити але хіба роблять такі процедури дітям?
Додаю напруги
• 06 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Видаляла велику на руці, хірургічно
А чому? Це було показання лікаря чи вам не подобалось? Скільки років дитині?
ХтоЯкщоНеЯ• 06 июня 2024
Ответ дляДодаю напруги
Велика родимка, яку постійно треба було ховати від сонця, уникати травм, що майже неможливо в дитячому віці. Естетика теж важлива , я бачила, що старші діти починають звертати увагу. Дитині було майже 3 роки
Додаю напруги
• 06 июня 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Зрозуміло, якую за відповідь! А де видаляли?
АнтиТроль• 06 июня 2024
сину 2 роки тому видалилі величеньку родімку на обличчі біля носа. Постійно її підривав, вона запалювалась - видалили і ніяких проблем
ХтоЯкщоНеЯ• 06 июня 2024
Ответ дляДодаю напруги
Не в Україні видаляли , тому клініку не пораджу
Перемелица• 06 июня 2024
Сходіть до лікаря з нею. Я б видалила, якщо просить. Але знайдіть хорошого лікаря. Чим швидше, тим меньша імовірність шрамів
Додаю напруги
• 06 июня 2024
Ответ дляАнтиТроль
А де видаляли, підкажіть будь ласка
Додаю напруги
• 06 июня 2024
Ответ дляТрахтибидох
Лазером. До получаса времени в общем
А це боляче? А де видаляли?
Додаю напруги
• 06 июня 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Звісно, роблять. Видаляли доньці в 3 роки, синові у 8
Якщо можливо Київ порадьте контакти будь ласка. І як проходить сама процедура, довго, боляче?
Балаболка• 06 июня 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Можливо порадите де?
Чумачечая Весна• 06 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Можливо порадите де?
Клініка Дячук. Якісний огляд і хірург там з підходом до дітей) Все швидко й безболісно. Світлана Дячук раніше працювала в Богомолець, тепер власну клініку створила
Вподобайден• 06 июня 2024
Видаляла собі в хірурга. Швидко і безболісно. Але відправляли на гістологію. Перед видаленням була у дерматолога. Він дав добро на видалення.
Вподобайден• 06 июня 2024
Лазером не видаляйте. Мені хурург сказав що завжди треба робити гістологію родимки, завжди. Бо бувають різні ситуації.
Платье Длинное бальное• 06 июня 2024
Доньці в 9 років видалили 8 невусів одночасно. В онколікарні в Києві (на Верховинній), 2 роки тому. Видаляли хірургічно, під наркозом
Тримаю свічку• 06 июня 2024
Ответ дляДодаю напруги
Удалите если просит, дети жестокие и любой изъян сразу превращают в насмешку...
Супруненко или Кукушкина в Добробуте
Чумачечая Весна• 06 июня 2024
Ответ дляВподобайден
Не завжди так. Хірург обирає метод видалення, перед цим дерматоскопія робиться
Додаю напруги
• 06 июня 2024
Ответ дляТримаю свічку
Супруненко или Кукушкина в Добробуте
Спасибо!
АнтиТроль• 07 июня 2024
Ответ дляДодаю напруги
А де видаляли, підкажіть будь ласка
ми не з Києва, ми в Черкасах видаляли в себе