Територія А і Госпітальєри - Благодійний концерт до Дня народження Анжеліки Рудницької.
Я не люблю зрізаних квітів. І прошу усіх не приносити мені букети на концерти, на виставки, на день народження. Гроші, які планували витратити на квіти, краще акумулювати на добрі справи.
Давайте спробуємо?
15 червня запрошуємо на благодійний концерт "Територія Героїв" в Docker pub!
Відзначаємо два дні народження в одному:
✅День народження Anzhelika Rudnytska та 10-ліття Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри •
Кожен квиток - це ваш донат.
Кожна гривня важлива.
Приходьте, ми забезпечимо море позитивних емоцій.
Слава Україні!
А квіти всі цвітуть для мене. І для вас.
🎫 Квитки:
☎️ Дізнатися інформацію і забронювати столик:
Богатирська, 25
Нагадую, що батальон Госпітальєри це повні добровольці,не мають забезпечення від держави .Їх бюджет - донати.
Також їх родини не отримують жодних пільг і компенсацій від держави.
Заради кожного життя.
Давайте спробуємо?
Кожен квиток - це ваш донат.
Кожна гривня важлива.
Слава Україні!
🎫 Квитки:
Богатирська, 25
Заради кожного життя.
Ася Карповна• 07 июня 2024
Боже, какая же она больная нарциссиха. День рождения Анжелики Рудницкой и 10 лет Госпитальерам.