Примарочка• 07 июня 2024

Хто знає як перевірити щелепу нижню або кістки? Який це лікар?

Діагноз трійничний нерв, але ж певні моменти, що з обох сторін і загострюється часто після стоматолога. Герпес, стоматолог, лор все ок. Лікування ніяке не допомагає(
Хочу перевірити ще нижню щелепу. Куди краще звернутися? Якщо хтось в Києві знає лікаря, порадьте, будь ласка
Сумчатая кошка• 07 июня 2024
МРТ
Кто
Невролог, нейрохирург

Броніки для Моніки• 07 июня 2024
Это у ортодонта есть такая процедура тенс
Бентливуман• 07 июня 2024
Гнатолог
Ms. Скромность• 07 июня 2024
Панорамний знімок щелепи, ортодонт
Пилосмок працює• 07 июня 2024
Автор, в мене щось схоже з одного боку.
Робила і панорамний знімок 2 щелеп, Мрт голови, КТ суглобу, 8 вирвала, в невролога була, а толку і діагнозу нема. Шукайте хорошого гнатолога.
Пилосмок працює• 07 июня 2024
Допишу, що проблема може бути з суглобами щелепи. Ви в стоматолога сидите довго з відкритим ротом, це провокує біль чи запалення.
Біла пантера• 07 июня 2024
Гнатолог

автор Примарочка • 07 июня 2024
Ответ дляПилосмок працює
Автор, в мене щось схоже з одного боку.
А вже стільки КТ і рентгенів зробила за ці 4 місяці, що мені вже ніяких знімків поки не можна( а який у вас діагноз врешті решт?
автор Примарочка • 07 июня 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ось про суглоби щелепи я і подумала. Не знаєте куди з цим йти?
Анчо Ус• 07 июня 2024
Мне проблему решили в Оксфорд медикал челюстной лицевой хирург
автор Примарочка • 07 июня 2024
Ответ дляАнчо Ус
А яким чином? Скільки приблизно це коштувало? Я за цей час вже всі гроші з дому винесла)
Пилосмок працює• 07 июня 2024
Ответ дляПримарочка
Нема діагнозу :(
Є неправильний прикус, зміщення щелепи аж на 1мм. На це посилаються. Треба консультація гнатолога, його нема в моєму місті.
Пилосмок працює• 07 июня 2024
Ответ дляАнчо Ус
Яка була проблема і діагноз?
Як лікували?
Анчо Ус• 07 июня 2024
Ответ дляПилосмок працює
Яка була проблема і діагноз?
Як лікували?
В мене була операція. Проблема була в самій челюсті. Не таке як у Вас. Але тільки там мені визначили що це і що робити далі